نکته هایی راجع به مسافرت های هوایی

سفر رفتن با هواپیما قوانین و اصول خاص خود را دارد.معمولا افرادی که برای مسافرت های خود از هواپیما استفاده می نمایند از شرایط و قوانین سفر هوایی مطلع هستند. هنگامی که شما هواپیما را برای رفتن به سفر انتخاب می کنید قطعا باید مسائل زیادی را مد نظر داشته باشید. یکی از نکاتی که در هنگام سفر حتما باید به آن توجه کنید نوع لباسی است که در هواپیما به تن می کنید. دانستن اینکه چه چیزی بپوشید یا مهم تر از آن چه چیزی در هواپیما نپوشید بسیار مهم است. در این مقاله از سایت هتل فرودگاهی رکسان نکاتی درباره مسافرت های هوایی ارائه ذکر است که قطعا قابل توجه هستند.

نکته هایی راجع به مسافرت های هوایی

از عطر و ادکلن استفاده نکنید / از لباس های تازه شسته شده استفاده کنید.

هوای داخل کابین هواپیما ثابت است و برای آن تهویه ای وجود ندارد و همان طور که می دانید محیط نشستن در داخل هواپیما هم بسیار تنگ و کوچک است. پس به جای آن که برای خوشبو شدن خود از عطر و ادکلن های مختلف استفاده نمایید لباس های تمیز به تن کنید تا اطرافیان شما هم آزار نبینند. شاید شخصی که در هواپیما در کنار شما نشسته است به بوی عطر و ادکلن آلرژی داشته باشد.

لباس های تنگ نپوشید / لباسی با جنس راحت و طبیعی بپوشید.

نشستن در صندلی های هواپیما و پوشیدن لباس های تنگ و چسبان جریان خون شما را محدود می کند. در هواپیما از لباس ها گشاد مخصوصا شلوار هایی که الیاف طبیعی دارند استفاده نمایید تا در طول سفر دچار مشکل نشوید.

کفش پاشنه بلند استفاده نکنید / کفش راحت بپوشید.

کفش هایی که دارای پاشنه های بلند هستند خود به تنهایی مضراتی از جمله کمر درد و پا درد به همرا می آورند. حالا در نظر داشته باشید که در هواپیما که محل نشستن شما خیلی هم راحت نیست از کفش پاشنه بلند استفاده کنید. علاوه بر درون هواپیما باید پیاده روی های داخل فرودگاه را هم در نظر بگیرید. مطمئنا شرایط سختی برای شما پیش خواهد آمد. پس حتما در انتخاب کفش مناسب برای خود دقت داشته باشید.

نکته هایی راجع به مسافرت های هواییبرای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

لباس هایی که منفذ تنفسی ندارند را نپوشید.

لباس های نایلونی را که منفذ تنفسی ندارند کنار بگذارید. بارانی نایلونی و ضد آبتان را هم به این فهرست اضافه کنید. لباس هایی که تنفس پذیری کمتری دارند در هوای گرم و آفتابی عرق را روی پوست نگه می دارد و از جریان هوا جلوگیری می کند. وقتی زیر خورشید سوزان در هواپیما در حال پرواز هستید پوشیدن لباس های تنگ و نایلونی اصلا شیک نیست.

لباس هایی با جیب های متعدد بپوشید.

در جایی که چندین چمدان مختلف همراهتان است و باید آنها را دنبال خودتان این طرف و آن طرف بکشید، پوشیدن لباسی که بتواند یک وظیفه ی دیگر به غیر از یک کالای پوشیدنی را انجام دهد، یک اجبار است! بنابراین لباس هایی که دارای تعداد زیادی جیب هستند به شما کمک می کند تا کالاهای اضافه تان را در جیبتان بگذارید و کمی سبک تر شوید

هرگز از لنز چشمی استفاده نکنید.

گفته میشود فضای داخل هواپیما آنقدر خشک است (معمولاً ۱۰ تا ۲۰ درصد رطوبت و برخی اوقات حتی ۱ درصد) که سلامت مسافرین ممکن است به خطر بیفتد. اگر در این فضا چشم شما خشک باشد و رطوبت کافی نداشته باشد، استفاده از لنز میتواند بسیار ناراحت کننده باشد. پس بهتر است در هواپیما هرگز از لنز استفاده نکنید.

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مقالات و مطالب مفید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *