استراحتی به موقع در نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی

استراحتی به موقع در نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی + اقامت ساعتی

نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی، هتل‌ های فرودگاهی رکسان و رمیس است. هتل بین‌المللی فرودگاهی 5 ستاره رکسان و هتل بین‌المللی فرودگاهی 4 ستاره رمیس در ردیف اولین هتل‌های فرودگاهی کشور قرار دارند. این دو هتل دارای 492 اتاق هستند که 296 اتاق متعلق به رکسان و 196 اتاق متعلق به رمیس است. ارائه اقامت روزانه و ساعتی؛ خدمات VIP قبل از پرواز و اجاره پارکینگ از خدمات ممتاز هتل‌های فرودگاهی است.

فاصله نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی باور نکردنی است. پل پیاده‌روی میان فرودگاه بین‌المللی و هتل‌های فرودگاهی فاصله‌ی این دو را به کم‌تر از چند دقیقه تقلیل داده است. مسافرانی که توقف پروازی دارند یا پروازشان همراه با تاخیر است می‌توانند از خدمات هتل‌های فرودگاهی رکسان نهایت بهره را ببرند.

با اقامت ساعتی در هتل‌های فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی می‌توان بی‌خستگی و انتظار، آسودگی در سفر را تجربه کرد.

نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی چه هتلی است؟

نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی هتل بین‌المللی فرودگاهی 5 ستاره رکسان و هتل بین‌المللی فرودگاهی 4 ستاره رمیس است. این هتل‌ها به کمک یک پل عابرپیاده به فرودگاه بین‌المللی متصل‌اند و مسافران با صرف کم‌ترین زمان می‌توانند از هتل‌ها وارد فرودگاه شوند.

هتل‌های فرودگاهی به چه نوع هتل‌هایی گفته می‌شود؟

هتل‌های فرودگاهی نزدیک‌ترین فاصله را با فرودگاه‌های بین‌المللی دارند و علاوه بر ارائه خدمات اقامتی و رفاهی، مهمانان می‌توانند از خدمات رزرو ساعتی اتاق به صورت VIP و همچنین خدمات VIP قبل از پرواز و سرویس شاتل برخوردار شوند.

مهم‌ترین مزایای هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان و رمیس در چیست؟

قابلیت رزرو ساعتی 6 و 10 ساعته و روزانه
خدمات VIP قبل از پرواز
ترانسفر فرودگاهی رایگان و 24 ساعته

امکانات هتل بین‌المللی 5 ستاره رکسان چیست؟

دارای 296 اتاق و سوئیت
رزرو ساعتی اتاق (ویژه)
برخورداری از 7 سالن همایش و کنفرانس مدرن
بهترین رستوران‌های ایرانی و بین‌المللی
کافی‌شاپ 24 ساعته
اسپا، باشگاه، استخر، سونا و جکوزی ویژه خانم‌ها و آقایان
اتاق بازی کودکان
پارکینگآیا می‌توانم به مدت یک هفته از پارکینگ هتل‌های فرودگاهی رکسان استفاده کنم؟

بله، مهمانان می‌توانند از طریق هماهنگی با هتل پارکینگ خود را در کوتاه‌ترین زمان رزرو کنند. علاوه بر این، با استفاده از خدمات VIP قبل از پرواز، مهمانان می‌توانند علاوه بر استفاده از مزایایی همچون اقامت ساعتی تا 10 ساعت در هتل 5 ستاره رکسان، پذیرایی با اسنک و نوشیدنی، استخر، باشگاه، اتاق بازی کودکان، ترانسفر اختصاصی از هتل به فرودگاه از و خدمات خدمات Fast Track (در صورت تمایل) از 7 روز پارکینگ مسقف نیز بهره‌مند شوند.

 

مزایای استفاده از نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی

 • اقامت روزانه
 • رزرو ساعتی اتاق
 • بهره‌مندی از تشریفات فرودگاهی
 • استفاده از پارکینگ سرپوشیده
 • بهره‌مندی از خدمات VIP قبل از پرواز
 • ترانسفر فرودگاهی رایگان و 24 ساعته
 • بهره‌مندی از بهترین رستوران‌های ایرانی و بین‌المللی
 • کافی‌شاپ 24 ساعته
 • اسپا، باشگاه، استخر ویژه خانم‌ها و آقایان
 • 7 سالن همایش و کنفرانس با مدرن‌ترین خدمات و تجهیزات
 • صرفه‌جویی در هزینه اقامت
 • رسیدن به موقع و بدون خستگی به پرواز

مزایای استفاده از نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی 

چرا باید نزدیکترین هتل به فرودگاه بین ‌المللی امام خمینی را انتخاب کرد؟ 

در ابتدا شاید چنین تصور شود که هتل‌های فرودگاهی مخصوص مهندسان و متخصصان هواپیما و خدمه پرواز است اما جالب است بدانید که هتل‌های فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی علاوه بر ساده‌سازی مراحل سفر و امکان اقامت ساعتی، در واقع قیمتی پایین‌تر از قیمت رزرو هتل‌های 5 و 4 ستاره در تهران دارند.

مسافرت همراه با اضطراب می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد و همه‌ی ما برای یک بار هم که شده چنین احساسی را تجربه کرده‌ایم. برای تجربه‌ی سفری آسوده و با آرامش، هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان و رمیس تهران بهترین انتخاب هستند. قبل از پرواز، با خیالی راحت در یکی از اتاق‌های هتل فرودگاهی رکسان یا هتل فرودگاهی رمیس با بهترین خدمات و امکانات، هم تراز با استانداردهای بین‌المللی استراحت خواهید کرد. در این هتل‌ها، تمامی امکانات اقامتی و تفریحی برای شما فراهم شده است.

انتخاب نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی کمک می‌کند تا انرژی و حال بهترین برای ادامه سفر داشته باشید. وجود رستوران‌های هتل‌های فرودگاهی رکسان، بوفه صبحانه بی‌نظیر، ساعت برانچ، کافی‌شاپ ری‌لانژ 24 ساعته، خدمات شاتل رایگان و بسیاری دیگر، همگی از امتیازهای ویژه هتل‌های فرودگاهی است. به جای نشستن روی صندلی‌های خشک فرودگاه و انتظار، می‌توانید از خدمات اقامتی و رفاهی هتل‌های فرودگاهی رکسان بهره‌مند شوید.

مزایا و خدمات هتل‌ های فرودگاهی فرودگاه بین المللی امام خمینی

می‌توانید برای شروع سفری لذت‌بخش از مزایای خدمات رفاهی هتل‌ های فرودگاهی رکسان و رمیس بهره‌مند شوید. خدماتی مانند اسپا، سونا، جکوزی، استخر، باشگاه ورزشی و سالن‌های زیبایی که همگی در فضاهای جداگانه و اختصاصی برای خانم‌ها و آقایان تعبیه شدند.

در هتل بین‌المللی‌ 5 ستاره رکسان و هتل بین‌المللی 4 ستاره رمیس‌، مهمانان می‌توانند علاوه بر اقامت روزانه، اتاق موردنظر خود را به صورت ساعتی رزرو نمایند. از مزایای رزرو ساعتی هتل‌های فرودگاهی، به موقع رسیدن به پرواز است و اینکه دیگر استرس ترافیک را نخواهید داشت. فاصله هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس با فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به اندازه یک پل عابرپیاده است.

علاوه بر اقامت ساعتی با استفاده از خدمات VIP قبل از پرواز می‌توانید تجربه سفر خود را لذت‌بخش‌تر از همیشه کنید. در ادامه به 5 مزیت استفاده از خدمات هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس خواهیم پرداخت.

 1. رزرو ارزان‌ تر با هتل‌ های فرودگاهی رکسان و رمیس 

بیشتر مردم گمان می‌کنند که قیمت رزرو هتل‌های فرودگاهی در مقایسه با هتل‌های دیگر گران است اما در واقع چنین نیست. قیمت رزرو هتل 5 ستاره رکسان و هتل 4 ستاره رمیس با وجود ارائه خدمات اقامتی و رفاهی در کلاس بین‌المللی از قیمت هتل‌های داخل تهران ارزان‌تر هستند. علاوه بر قیمت ارزان رزرو، از مسیرهای ارتباطی بهتر، سریع‌تر و راحت‌تری نیز برخوردارند.

در هتل‌ های فرودگاهی رکسان و رمیس، از ترافیک در مسیرهای منتهی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی خبری نیست چرا که هتل‌ها دارای خدمات شاتل و ترانسفر فرودگاهی VIP هستند. حتی افراد می‌توانند از طریق پل پیاده‌روی بین هتل‌های رکسان و رمیس و فرودگاه بین‌المللی تردد کنند. در واقع با رزرو اتاق در هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس علاوه بر کاهش هزینه اقامت، هزینه‌های حمل‌ونقل خود را نیز به صفر خواهید رساند. و مهم‌تر از همه از زمان خود بهترین استفاده را خواهید کرد.

با استفاده از سامانه رزرواسیون مرکزی گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان می‌توانید از قیمت انواع اتاق‌های هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس مطلع شوید. حتی در سریع‌ترین زمان اتاق خود را در نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی رزرو کنید.

رزرو ارزان‌ تر با هتل‌ های فرودگاهی رکسان و رمیس 
 1. استفاده از پارکینگ هتل، اقامت ساعتی و روزانه و خدمات VIP قبل از پرواز

همه به خوبی می‌دانیم که استفاده از پارکینگ فرودگاه بین‌المللی برای مدت طولانی بسیار گران است. فقط تعداد محدودی از پارکینگ‌های فرودگاه امام به صورت سرپوشیده در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. پارکینگ اصلی مقابل فرودگاه و در محیط بیابانی و باز واقع شده است. اما در رابطه با پارکینگ هتل فرودگاهی رکسان همه چیز فرق دارد.

پارکینگ هتل فرودگاهی رکسان و رمیس

پارکینگ هتل‌های فرودگاهی رکسان به صورت سرپوشیده همراه با فضای گسترده است. در رابطه با پارکینگ رکسان، امکان اجاره آن در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت و بلندمدت وجود دارد. ایمنی این پارکینگ از طریق دوربین‌های مداربسته و نگهبانی 24/7 تامین می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اجاره پارکینگ می‌توانید با شماره 55677900-021 تماس بگیرید.

اقامت ساعتی هتل فرودگاهی رکسان و رمیس

در نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی یعنی هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس به انضمام اقامت روزانه امکان اقامت ساعتی نیز برای مهمانان فراهم شده است. برای هتل فرودگاهی 4 ستاره رمیس امکان رزرو ساعتی به صورت 6 ساعته و 10 ساعته وجود دارد. در حالی که در هتل 5 ستاره رکسان صرفا می‌توان تا 10 ساعت از خدمات اقامت ساعتی برخوردار بود.

در اقامت ساعتی، مهمانان از همه امکانات اقامتی و رفاهی برخوردارند. چه در هتل رکسان اقامت داشته باشید و چه در رمیس می‌توانید بسته به انتخاب خود از امکاناتی نظیر اسپا، استخر، سونا، جکوزی، باشگاه ورزشی، سالن آرایش و پیرایش، اتاق بازی کودکان، اتاق بازی بزرگسالان، سالن همایش و اتاق‌های کنفرانس، رستوران‌های ایرانی و خارجی، کافی‌شاپ، پارکینگ و … نهایت استفاده را ببرید.

خدمات VIP قبل از پرواز هتل فرودگاهی رکسان

قبل از پرواز 100 درصد شارژ می‌شود. خدمات VIP قبل از پرواز یکی از محبوب‌ترین خدمات هتل‌های فرودگاهی رکسان از نظر مهمانان و مسافران عزیز است. هتل فرودگاهی رکسان به منظور ارتقای کیفی تجربه‌ی اقامت مهمانان خود، خدماتVIP  قبل از پرواز را پیشنهاد می‌دهد که عبارتند از:

 • ارائه خدمات از زمان پذیرش مسافر در هتل
 • تا 10 ساعت اقامت در هتل بین‌المللی 5 ستاره رکسان
 • پذیرایی با اسنک و نوشیدنی
 • خدمات Fast Track (در صورت تمایل)
 • 7 روز پارکینگ مسقف رایگان
 • استخر
 • اتاق بازی
 • باشگاه
 • ترانسفر اختصاصی از هتل به فرودگاه امام خمینی

فقط کافیست به سمت هتل حرکت کنید؛ ماشین خود را در پارکینگ بگذارید؛ چک‌این و استراحت؛ و در نهایت با خیال راحت و با استفاده از ترانسفر اختصاصی از هتل به فرودگاه بروید و بدون معطلی روی صندلی پرواز خود بنشینید.

خدمات Fast Track خدمات VIP قبل از پرواز

در صورت تمایل، مهمان می‌تواند خدمات Fast Track را در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی دریافت کند. این خدمات عبارتند از:

 • استقبال کارشناس تشریفات به محض ورود به ترمینال خروجی
 • گیت اختصاصی گذرنامه و بازرسی پلیس
 • تحویل بار و کنترل پاسپورت بدون توجه به کلاس پروازی از طریق گیت اختصاصی
 • استفاده از راهروی اختصاصی برای ورود به سالن ترانزیت

با رزرو خدمات VIP قبل از پرواز، می‌توانید هزینه‌های خود را در استفاده از پارکینگ فرودگاه بین‌المللی تا 30 درصد کاهش دهید. این خدمات را می‌توانید به صورت مستقیم از سامانه رزرو آنلاین مگاگشت و یا تماس با شماره 91301331-021 رزرو نمایید.

 1. خدمات حمل‌ و نقل رایگان هتل‌ های فرودگاهی رکسان و رمیس 

هیچ چیز بدتر از این نیست که مسیری را اشتباهی بروید. اوضاع زمانی بدتر می‌شود که فشار محدودیت زمانی نیز به این اتفاق اضافه شود. میهمانان هتل‌های بین‌المللی رکسان و رمیس چنین اتفاقی را هرگز تجربه نمی‌کنند. در هتل 5 ستاره رکسان و هتل 4 ستاره رمیس، مهمانان از سرویس شاتل برای تردد بهره می‌برند. با رزرو یکی از نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی، می‌توانید در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته از مزیت سرویس شاتل برخوردار شوید. سرویس‌های شاتل هر 20 دقیقه از هتل به سمت فرودگاه حرکت می‌کنند.

 1. در هتل‌ های بین‌ المللی فرودگاهی خبری از ترافیک نیست 

یکی دیگر از مزایای رزرو در نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی، نبود ترافیک است. اگر مدام نگرانید که مبادا از پرواز جا بمانید، رزرو ساعتی هتل فرودگاهی بهترین انتخاب خواهد بود. با اقامت ساعتی در هتل‌های بین‌المللی رکسان و رمیس، همه چیز برای تجربه سفری ایده‌آل و به یاد ماندنی را در اختیار خواهید داشت.

 1. کوتاه‌ ترین مسیر را با اقامت ساعتی هتل 5 ستاره رکسان تجربه کنید 

مسافرانی که برای انجام سفرهای خارجی به تهران سفر می‌کنند، عمدتا تا رسیدن به پرواز، سفری همراه با خستگی، کوفتگی بدنی و استرس را طی می‌کنند. با رزرو ساعتی اتاق در هتل فرودگاهی، مسافران می‌توانند بدون دغدغه و خستگی و در زمان مقرر به پرواز خود برسند. رزرو ساعتی سبب می‌شود تا بتوانید با فراغی راحت استراحت کنید و از زمان خود به بهترین شکل بهره ببرید.

روند استفاده از خدمات و امکانات نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی

برای استفاده از خدمات و امکانات نزدیکترین هتل به فرودگاه امام خمینی کافیست با همکاران ما در بخش رزرواسیون هتل فرودگاهی رکسان و هتل فرودگاهی رمیس به شماره 55677900-021 تماس بگیرید. اگر خواهان استفاده از خدمات اقامت ساعتی و یا خدمات VIP قبل از پرواز هستید با آژانس مسافرتی مگاگشت و هتل‌های بین‌المللی فروگاهی رکسان در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که آژانس مگاگشت مجری انحصاری خدمات VIP قبل از پرواز در هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان است.

تجربه‌ تازه سفر با رکسان

هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس اولین هتل‌های فرودگاهی کشور با استانداردهای هلدینگ بین‌المللی آکوور فرانسه هستند. این دو هتل از سال 1394 فعالیت خود را در ایران آغاز کردند. از ابتدای سال 1400، هلدینگ بین‌المللی هتلداری و گردشگری رکسان، امر مدیریت و بهره‌برداری از هتل‌های فرودگاهی را آغاز کرد.

هتل‌های فرودگاهی رکسان به دلیل همجواری فوق‌العاده نزدیک با فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، ارائه اقامت ساعتی و روزانه، خدمات VIP قبل از پرواز و … بهترین انتخاب برای مسافران عزیز است.

مقالات و مطالب مفید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *