همه چیز درباره هتل فرودگاهی رکسان از صفر تا صد | راحتی و لذت در دل سفر

همه چیز درباره هتل فرودگاهی رکسان از صفر تا صد | راحتی و لذت در دل سفر

هتل فرودگاهی مانند هتل فرودگاهی 5 ستاره رکسان (نووتل سابق) و هتل فرودگاهی 4 ستاره رمیس (ایبیس سابق) دارای امتیازاتی مانند موقعیت مکانی فوق‌العاده به فرودگاه، حمل‌و نقل راحت، امکانات رفاهی و کاری مدرن، راحتی رزرو، ترانسفر رایگان، اقامت ساعتی اتاق، خدمات VIP قبل از پرواز و… است.

فهرست محتوا

این هتل‌ها معمولاً به مسافران این امکان را می‌دهند تا برای مدت کوتاهی قبل یا بعد از پرواز خود در محلی راحت و لذت‌بخش اقامت کنند. برای آشنایی بیشتر با هتل فرودگاهی رکسان، پیشنهاد می‌کنیم مقالات دیگر ما را در وبلاگ هتل فرودگاهی رکسان مطالعه کنید.

هتل فرودگاهی چه نوع هتلی است؟

هتل‌های فرودگاهی از نظر موقعیت مکانی، و به دلیل نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی، گزینه‌ای استراتژیک برای مسافران به شمار می‌رود. این هتل‌ها مانند هتل فرودگاهی رکسان و هتل فرودگاهی رمیس فاصله‌ی بسیار کمی از فرودگاه دارند که سبب می‌شود سفر بیش‌ازپیش ساده‌تر و بی‌دردسرتر باشد. این هتل‌ها از خدماتی مانند خدمات VIP قبل از پرواز، خدمات CIP، تشریفات فرودگاهی و سرویس شاتل برخوردارند.

بهترین هتل فرودگاهی تهران کدام است؟

بهترین هتل فرودگاهی در تهران، هتل 5 ستاره رکسان و هتل 4 ستاره رمیس هستند. این هتل‌ها امروزه به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان شناخته می‌شود، در ردیف نخستین هتل‌های فرودگاهی کشور هستند.

موقعیت مکانی هتل فرودگاهی کجاست؟

هتل فرودگاهی رکسان و هتل فرودگاهی رمیس در کیلومتر 30 اتوبان خلیج فارس و ضلع جنوبی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی – مقابل ترمینال شماره 1 واقع شده است.

خدمات فرودگاهی هتل‌های رکسان و رمیس شامل چه مواردی است؟

خدمات در هتل:
– ارائه خدمات از زمان‌پذیرش مسافر در هتل
– 7 روز پارکینگ رایگان
– ارائه اقامت کوتاه‌مدت (10 ساعته) در هتل 5 ستاره بین‌المللی رکسان
– پذیرایی با اسنک به همراه نوشیدنی (یک نوبت)
– ترانسفر فرودگاهی
– استخر
 
خدمات در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی:
– استقبال کارشناس تشریفات به‌محض ورود به ترمینال خروجی
– گیت اختصاصی گذرنامه و بازرسی پلیس
– تحویل بار و کنترل پاسپورت بدون توجه به کلاس پروازی از طریق گیت اختصاصی
– استفاده از راهروی اختصاصی برای ورود به سالن ترانزیت

ویژگی‌های اصلی هتل های فرودگاهی رکسان

 • موقعیت مکانی مناسب با کوتاه‌ترین فاصله از فرودگاه
 • تسهیل حمل‌ونقل و انتقال راحت مسافران و مهمانان از هتل فرودگاهی به فرودگاه امام خمینی
 • برخورداری از امکانات رفاهی مانند استخر، سونا، رستوران، سالن ورزشی و…
 • امکان رزرو آنلاین هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس
 • امکان رزرو ساعتی اتاق
 • امکان برخورداری از خدمات VIP قبل از پرواز
 • خدمات اختصاصی فرودگاهی مانند ترانسفر رایگان، خدمات تشریفات فرودگاهی
هتل های فرودگاهی رکسان چه نوع هتلی است؟

هتل های فرودگاهی رکسان چه نوع هتلی است؟

هتل فرودگاهی به‌عنوان محل استراحت موقت مسافران در مسیر سفرشان عمل می‌کند و می‌تواند به تجربه‌ای راحت و لذت‌بخش از سفر بینجامد. هتل‌های فرودگاهی از نظر موقعیت مکانی، گزینه‌ای استراتژیک برای مسافران به شمار می‌رود. این هتل‌ها مانند هتل فرودگاهی رکسان و هتل فرودگاهی رمیس فاصله‌ی بسیار کمی از فرودگاه دارند که سبب می‌شود سفر بیش‌ازپیش ساده‌تر و بی‌دردسرتر باشد.

هتل‌های فرودگاهی معمولاً از امکانات رفاهی فراوانی برخوردارند. استخرها، سوناها، رستوران‌ها با منوهای متنوع، و سالن‌های ورزشی از جمله خدماتی هستند که این هتل‌ها به مهمانان ارائه می‌دهند. یکی از مهم‌ترین مزایای هتل‌های فرودگاهی، ارائه خدمات Fast track است. این امکان باعث می‌شود تا مسافران بدون هیچ نگرانی به سفر خود ادامه دهند.

در هتل‌های فرودگاهی امکان رزرو آنلاین وجود دارد. این مزیت، امکان برنامه‌ریزی دقیق‌تر و راحت‌تری را برای مسافر فراهم می‌کند. هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس برای جذب مسافران، تخفیفات و پیشنهادهای ویژه‌ای ارائه می‌دهند. پیش از رزرو، بهتر است تخفیفات را بررسی کرده و از این امکانات بهره‌مند شوید.

امکانات اصلی هتل فرودگاهی + هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس

 • موقعیت مکانی مناسب با کوتاه‌ترین فاصله از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی
 • تسهیل حمل‌ونقل و انتقال راحت مسافران و مهمانان در هتل‌های فرودگاهی با فرودگاه بین‌المللی
 • برخورداری از امکانات رفاهی مانند استخر، سونا، رستوران و سالن ورزشی، سالن آرایش، سالن همایش، اتاق‌های کنفرانس و…
 • امکان رزرو آنلاین هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس
 • خدمات اختصاصی فرودگاهی مانند ترانسفر رایگان، خدمات VIP قبل از پرواز، خدمات تشریفات فرودگاهی

نزدیک‌ترین هتل های فرودگاهی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی

برای استفاده از خدمات CIP و خدمات VIP فرودگاهی می‌توانید از طریق آژانس مگاگشت اقدام کنید.

نزدیک‌ترین هتل فرودگاهی تهران، هتل 5 ستاره رکسان و هتل 4 ستاره رمیس هستند. این هتل‌ها امروزه به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان شناخته می‌شود، در ردیف نخستین هتل‌های فرودگاهی کشور هستند.

هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس را شرکت بین‌المللی آکوور (Accor) فرانسه در سال 1394 بنا نهاد. این دو هتل در آغاز فعالیت خود را با نام‌های هتل نووتل (Novotel) و ایبیس (Ibis) شروع کردند. گروه هتل‌های آکوور فرانسه دارای 3800 هتل در 94 کشور دنیاست و یکی از بزرگ‌ترین هتلداران دنیا به شمار می‌رود.

در اواخر سال 1399، هلدینگ بین‌المللی هتلداری و گردشگری رکسان مدیریت هتل‌های فرودگاهی امام خمینی را برعهده گرفت. و از سال 1400 این دو هتل با نام‌های هتل بین‌المللی 5 ستاره رکسان (نووتل سابق) و هتل بین‌المللی 4 ستاره رمیس (ایبیس سابق) فعالیت خود را از سر گرفتند.

در این سال‌ها، هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان و رمیس با استفاده از تجربه‌های برند بین‌المللی آکوور و همچنین بررسی برندهای معتبر صنعت هتلداری برای همگام‌سازی این صنعت با استانداردهای بین‌المللی هتلداری و گردشگری، توانسته‌‌اند تجربه‌ای تازه و جذاب را برای مهمانان و مسافران عزیز فراهم آورد.

هتل فرودگاهی رکسان، هتل سبز

هتل فرودگاهی رکسان، هتل سبز

واژه سبز یادآور طبیعت و محیط‌زیست است. استانداردهای بین‌المللی گردشگری این مهم را یادآور می‌شوند که پاسداری و نگهداشت طبیعت از وظایف اصلی ماست.

عبارت هتل سبز برای کاهش تأثیر محیط در امور خرید، مدیریت و دیگر کارهاست. این امر سبب می‌شود تا آسیب‌های ناشی از هتل‌ها در سطح زمین به کم‌ترین میزان برسد. سال‌هاست مدل‌های جدیدی برای رشد و توسعه اقتصادی همراه با تقلیل تغییرات آب‌وهوایی مطرح می‌شوند، مانند مدیریت پایدار.

هتل‌های فرودگاهی 5 ستاره رکسان و 4 ستاره رمیس، با کاهش مصرف انرژی گرمایشی به سبب تقویت و بهبود عایق ساختمان، کنترل سیستم‌های روشنایی و تهویه‌ها تا 30% توانسته در ردیف هتل‌های سبز قرار گیرد. علاوه بر این، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر مانند انرژی زیستی (Bioenergy)، زمین گرمایی و … از برنامه‌های مدیریت و بهینه‌سازی مصرف انرژی هتل‌های فرودگاهی است.

موقعیت مکانی نزدیک‌ترین هتل های فرودگاهی به فرودگاه بین‌المللی

هتل فرودگاهی رکسان و هتل فرودگاهی رمیس در کیلومتر 30 اتوبان خلیج فارس و ضلع جنوبی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی – مقابل ترمینال شماره 1 واقع شده است. این دو هتل فرودگاهی، از طریق پل پیاده‌روی به فرودگاه امام خمینی متصل شده‌اند. علاوه بر این، مهمانان با استفاده از خدمات شاتل، می‌توانند در سریع‌ترین زمان بین هتل‌های رکسان و رمیس و فرودگاه امام خمینی تردد نمایند.

موقعیت مکانی مناسب هتل‌های فرودگاهی و محیط به‌دوراز ترافیک، فضایی ویژه و آرامش‌بخش را به وجود آورده است.

مزایای استفاده از نزدیک‌ترین هتل های فرودگاهی رکسان

یکی از بزرگ‌ترین مزایای استفاده از هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس، حضور کادر مجرب و متخصص است. گروه خدمات زیر نظر آکوور فرانسه آموزش دیدند. همین امر کمک کرده تا هتل‌های فرودگاهی در ارائه خدمات، پاسخگویی، پیگیری و خلق تجربه‌ای بی‌نظیر از اقامت برای مهمانان یکه‌تاز باشند.

هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان و رمیس، دارای 11 طبقه و 492 اتاق هستند. هتل‌های فرودگاهی یکی از بهترین گزینه‌ها برای رزرو اقامت ساعتی و VIP است. این ویژگی مناسب افرادی است که توقف پروازی یا نیازمند استراحتی کوتاه در فرودگاه هستند و یا افرادی است که صرفا برای امور کاری و نمایشگاهی وارد تهران شده‌اند. میهمانان می‌توانند اتاق موردنظر خود را تا 10 ساعت رزرو کنند. علاوه بر کاهش هزینه‌های اقامت، بهره‌‌مندی از خدمات هتل‌های فرودگاهی 5 ستاره رکسان و 4 ستاره رمیس از دیگر مزایای استفاده از رزرو ساعتی است.

نزدیک‌ترین هتل های فرودگاهی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی

ویژگی هتل های فرودگاهی رکسان و رمیس

هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان (رکسان و رمیس) در مجموع 492 اتاق دارند. 296 اتاق متعلق به هتل فرودگاهی 5 ستاره رکسان و 196 اتاق متعلق به هتل فرودگاهی 4 ستاره رمیس است. اتاق‌های هتل فرودگاهی رکسان و رمیس، شامل اتاق‌های استاندارد و سوئیت می‌شود. هر از یک از اتاق‌ها ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند.

تجهیزات، خدمات و پروتکل‌های بهداشتی هتل‌های رکسان و رمیس باتوجه‌به آخرین استانداردهای بین‌المللی صنعت هتلداری شکل‌گرفته‌اند. در کنار این خدمات و تجهیزات، یکی از مزایای ویژه‌ی هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی امام خمینی (ره)، علاوه بر رزرو روزانه، امکان رزرو ساعتی است.

در هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس، امکان رزرو اتاق برای مدت 6 و 10 ساعت وجود دارد. مزیت کانکت بودن دو هتل فرودگاهی رکسان و رمیس این مزیت را در اختیار مهمانان هتل فرودگاهی رمیس قرار می‌دهد تا به راحتی بتوانند از بی‌شمار خدمات رفاهی و اقامتی هتل فرودگاهی رکسان بهره‌ ببرند.

اتاق‌های هتل‌های فرودگاهی رکسان

هتل 5 ستاره بین‌المللی فرودگاهی رکسان 296 اتاق همچون اتاق استاندارد، اتاق ویژه معلولان و سوئیت دارد. با توجه به انتخاب خود می‌توانید یکی از اتاق‌های Single، Twin و Double را انتخاب کنید. برای اقامتی خوش و آسوده، همه‌ی اتاق‌های هتل رکسان مجهز به به‌روزترین امکانات و خدمات رفاهی هستند. در هتل فرودگاهی رکسان، اقامتی مدرن را تجربه خواهید کرد.

شما می‌توانید اتاق‌های هتل فرودگاهی رکسان را به‌صورت ساعتی (تا 10 ساعت) رزرو نمایید.

اتاق‌های استاندارد (Double) هتل فرودگاهی رکسان

طراحی کلاسیک و مدرن همراه متریال‌های ممتاز و فضای 25 متری، با رزرو اتاق استاندارد هتل فرودگاهی رکسان، مفهومی تازه از آسودگی و آسایش را تجربه خواهید کرد. هر اتاق با امکاناتی مانند اینترنت پرسرعت، سشوار، یخچال کوچک، تلویزیون LCD 32 اینچ و … تجهیز شده است.

از دیگر امکانات اتاق‌های استاندارد (Double)، هتل فرودگاهی رکسان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دو تختخواب یک نفره
 • کمد لباس
 • مینی بار
 • سرویس چای‌ساز
 • مبلمان
 • IPTV
 • اینترنت WiFi
 • حمام
 • سرویس فرنگی در هر اتاق
 • سرویس ایرانی در هر طبقه
 • لاندری
 • تلفن
 • روم سرویس 24 ساعته

اتاق‌های استاندارد (Twin) هتل فرودگاهی رکسان

اتاق‌های استاندارد (Twin) هتل فرود رکسان، فوق‌العاده راحت و دل‌باز هستند. این اتاق‌ها با تمامی امکانات رفاهی ویژه افرادی است که اتاق Twin، را برای اقامت در هتل فرودگاهی 5 ستاره رکسان انتخاب می‌کنند. امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت، سشوار، یخچال کوچک، تلویزیون LCD 32 اینچ، میز کار و … برای راحتی بیش از پیش مهمانان و مسافران عزیز در هر یک از اتاق‌های هتل فرودگاهی فراهم شده است.

از دیگر امکانات اتاق‌های استاندارد (Twin)، هتل فرودگاهی رکسان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تختخواب دو نفره
 • کمد لباس
 • مینی بار
 • سرویس چای‌ساز
 • مبلمان
 • IPTV
 • اینترنت WiFi
 • حمام
 • سرویس فرنگی در هر اتاق
 • سرویس ایرانی در هر طبقه
 • لاندری
 • تلفن
 • روم سرویس 24 ساعته

سوئیت استاندارد فرانسوی هتل فرودگاهی رکسان

سوئیت استاندارد و فرانسوی هتل فرودگاهی رکسان، دارای فضایی به مساحت 50 متر مربع است. این سوئیت، با نمایی دلپذیر و دل‌باز همراه با تخت دو‌نفره‌ی بزرگ محیطی را ایجاد کرده که تداعی‌کننده‌ی احساس امنیت و آسایش خانگی است. در این سوئیت همه‌ی تجهیزات و امکانات اقامتی گردآوری شده تا بتوانید از اقامت خود نهایت لذت را ببرید.

از دیگر امکانات سوئیت استاندارد و فرانسوی هتل فرودگاهی رکسان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تختخواب دو نفره
 • کمد لباس
 • مینی بار
 • سرویس چای‌ساز
 • مبلمان
 • IPTV
 • اینترنت WiFi
 • حمام
 • سرویس فرنگی در هر اتاق
 • سرویس ایرانی در هر طبقه
 • لاندری
 • تلفن
 • روم سرویس 24 ساعته
اتاق‌ های هتل فرودگاهی رمیس

اتاق‌های هتل فرودگاهی رمیس

هتل فرودگاهی 4 ستاره رمیس، 196 اتاق دارد. این اتاق‌ها شامل اتاق‌های استاندارد و سوئیت می‌شوند. با توجه به انتخاب خود می‌توانید یکی از اتاق‌های Single، Twin و Double را رزرو کنید. اتاق‌های هتل رمیس مجهز به به‌روزترین و مدرن‌ترین امکانات و خدمات رفاهی هستند.

می‌توانید اتاق‌های هتل فرودگاهی رمیس را به‌صورت ساعتی (تا 10 ساعت) رزرو نمایید.

اتاق‌های استاندارد (Double) هتل فرودگاهی رمیس

اتاق‌های استاندارد (Double) هتل فرودگاهی رمیس با برخورداری از طراحی کلاسیک و مدرن و با مساحت 19 متر، اتاقی ایده‌آل را برای استراحت به وجود آورده است. این اتاق‌ها نیز مانند دیگر اتاق‌های هتل فرودگاهی از تجهیزات و امکانات کامل برخوردارند. امکاناتی مانند اینترنت پرسرعت، سشوار، تلویزیون LCD 32 اینچ و … راحتی این اتاق‌ها را دو چندان می‌کند.

از دیگر امکانات اتاق‌های استاندارد (Double) هتل فرودگاهی رمیس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دو تختخواب یک نفره
 • کمد لباس
 • IPTV
 • اینترنت WiFi
 • حمام
 • سرویس فرنگی در هر اتاق
 • سرویس ایرانی در هر طبقه
 • تلفن

اتاق‌های استاندارد (Twin) هتل فرودگاهی رمیس

اتاق‌های استاندارد (Twin) هتل فرودگاهی رمیس، با امکانات رفاهی کامل، ویژه افرادی است که اتاق Twin، را برای اقامت در هتل بین‌المللی فرودگاهی 4 ستاره رمیس انتخاب می‌کنند. دسترسی به امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت، سشوار، تلویزیون LCD 32 اینچ، میز کار و … بر راحتی این اتاق‌ها می‌افزایند.

از دیگر امکانات اتاق‌های استاندارد (Twin) هتل فرودگاهی رمیس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تختخواب دو نفره
 • کمد لباس
 • IPTV
 • اینترنت WiFi
 • حمام
 • سرویس فرنگی در هر اتاق
 • سرویس ایرانی در هر طبقه
 • تلفن

اتاق‌های استاندارد (Single) هتل فرودگاهی رمیس

اتاق‌های استاندارد (Single) هتل فرودگاهی رمیس، فضایی دلپذیر همراه با تخت تک‌نفره‌ی که تداعی‌کننده‌ی احساس امنیت و آسایش است. در این اتاق تمامی تجهیزات و امکانات اقامتی به‌منظور افزایش احساس راحتی مهمانان گردآوری شده تا بتوانند از اقامت خود نهایت لذت را ببرند.

از دیگر امکانات اتاق‌های استاندارد (Single) هتل فرودگاهی رمیس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تختخواب تک نفره
 • کمد لباس
 • IPTV
 • اینترنت WiFi
 • حمام
 • سرویس فرنگی در هر اتاق
 • سرویس ایرانی در هر طبقه
 • تلفن

خدمات VIP قبل از پرواز هتل فرودگاهی رکسان

با خدمات VIP قبل از پرواز هتل فرودگاهی رکسان، می‌توانید راحتی سفر را قبل از پرواز تجربه کنید. در همین راستا، مسافران خدمات ویژه‌ای را در هتل فرودگاهی رکسان و فرودگاه امام دریافت می‌کنند. این خدمات عبارت‌اند از:

خدمات در هتل:

 • ارائه خدمات از زمان‌پذیرش مسافر در هتل
 • 7 روز پارکینگ رایگان
 • ارائه اقامت کوتاه‌مدت (10 ساعته) در هتل 5 ستاره بین‌المللی رکسان
 • پذیرایی با اسنک به همراه نوشیدنی (یک نوبت)
 • ترانسفر فرودگاهی
 • استخر

خدمات در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (فست ترک):

 • استقبال کارشناس تشریفات به‌محض ورود به ترمینال خروجی
 • گیت اختصاصی گذرنامه و بازرسی پلیس
 • تحویل بار و کنترل پاسپورت بدون توجه به کلاس پروازی از طریق گیت اختصاصی
 • استفاده از راهروی اختصاصی برای ورود به سالن ترانزیت

اتاق بازی هتل فرودگاهی رکسان

اتاق بازی هتل فرودگاهی رکسان با مساحت 30 متر، دارای محیطی خوشایند و جذاب همراه با آسایش و امنیت برای کودکان عزیز است. استفاده از المان‌ها و رنگ‌های جذاب، مناسب با حال و هوای کودکان سبب شده تا کودکان به راحتی با محیط خود ارتباط گرفته و اوقاتی خوش را در این محیط سپری کنند.

در اتاق بازی کودکان هتل فرودگاهی، تمامی اسباب‌بازی و سرگرمی کودکان فراهم شده تا با آسودگی خیال بتوانند از حضور در این فضا لذت ببرند.

خدمات اسپا در هتل فرودگاهی رکسان

خدمات اسپا در هتل فرودگاهی رکسان در محیطی فوق‌العاده مدرن و جذاب ارائه می‌شود. محیطی که هر مهمان به‌محض قرارگیری در این محیط، تحت‌تأثیر آرامش و سکون فضا قرار خواهد گرفت. ارائه بهترین متریال‌ها و خدمات با بالاترین کیفیت دلیل اصلی محبوبیت خدمات اسپا در  هتل فرودگاهی رکسان است.

ماسور‌های حرفه‌ای هتل فرودگاهی رکسان، آموزش‌دیده‌ی دوره‌های بین‌المللی و تخصصی، آسودگی عاری از خستگی را برایتان به ارمغان خواهند آورد. با استفاده از خدمات اسپا پس از جلسه‌ای کاری و یا سفری طولانی، شادابی و نشاط را به بهترین شکل تجربه خواهید کرد.

اقامت ساعتی در هتل های فرودگاهی رکسان و رمیس

اقامت ساعتی در هتل فرودگاهی رکسان و رمیس، خستگی ناشی از فاصله‌ی زمانی پیش یا پس از پرواز را به آسایش بدل می‌کند. این خدمات مخصوص مسافرانی است که به دلیل فاصله طولانی از فرودگاه امام خمینی و رسیدن به‌موقع به پرواز مجبورند تا قبل از ورود به هواپیما، خستگی و استرس زیادی را تحمل کنند. یا مسافرانی که حین سفر، توقف‌های پروازی طولانی دارند.

همچنین، افرادی که صرفاً برای جلسه‌ای کاری یا شرکت در نمایشگاه به ایران سفر می‌کنند و پس از انجام کار باید مقصد را ترک کنند. تمامی این افراد به‌راحتی می‌توانند از اقامت ساعتی تا 10 ساعت، بهره‌مند شوند. علاوه بر این، می‌توانند از خدماتی همچون استخر، سونا، اسپا، ترانسفر و دیگر خدمات هتل فرودگاهی رکسان استفاده کنند.

خدمات استخر، سونا و جکوزی در هتل فرودگاهی رکسان

خدمات استخر، سونا و جکوزی در هتل فرودگاهی رکسان

هتل فرودگاهی رکسان از معدود هتل‌های بین‌المللی است که برای خدمات استخر، سونا و جکوزی ویژه آقایان و خانم‌ها از فضای جداگانه استفاده کرده است. این امر بدان معناست که مهمانان از ساعت 10 صبح تا 10 شب قادرند از خدمات استخر، سونا و جکوزی بهره‌مند شوند.

این خدمات بر اساس به‌روزترین استانداردهای هتلداری است تا مهمانان، حضور در محیطی دل‌نشین همراه با احساسی تازه را تجربه کنند.

باشگاه بدنسازی هتل فرودگاهی رکسان

باشگاه بدنسازی هتل فرودگاهی رکسان

در هتل فرودگاهی رکسان، مهمانان می‌توانند به‌راحتی از خدمات و امکانات باشگاه بدنسازی بهره‌ ببرند. همه‌ی تجهیزات تعبیه شده در این باشگاه منطبق با آخرین استانداردهای این صنعت است.

در هتل فرودگاهی رکسان دو باشگاه بدنسازی مجزا برای خانم‌ها و آقایان وجود دارد تا مهمانان با فراغ بیشتری از این خدمات استفاده و اوقات خوش و شایسته‌ای را تجربه کنند.

رستوران‌های هتل های فرودگاهی رکسان و رمیس

رستوران‌های هتل های فرودگاهی رکسان و رمیس

رستوران اُپن (Open)

تنوع مزه‌ها و غذاهای رنگارنگ فرنگی و فست‌فود در رستوران اُپن هتل فرودگاهی رکسان؛ فضایی مدرن با پذیرایی منحصربه‌فرد که تجربه‌ای بی‌نظیر و خوشایند را برایتان رقم خواهد زد. معماری و طراحی داخلی این رستوران به نحوی است که لذت حضور در این فضا را دوچندان می‌سازد.

رستوران گلکسی (Galaxy)

رستوران گلکسی، رستورانی خیره‌کننده است. معماری و طراحی این فضا هر بیننده‌ای را شگفت‌زده می‌کند. به حق می‌توان گفت مهمانان زیر سقف آسمانی کهکشانی، اوقاتی بی‌نظیر را همراه با طعم و مزه‌های فوق‌العاده لذیذ و فراموش‌نشدنی را تجربه خواهند کرد. منوی رستوران گلکسی شامل غذاهای ایرانی و بین‌المللی است. غذاهایی سالم و لذیذ که نظر هر سلیقه‌ای را جذب می‌کند.

رستوران وادی (Vadi)

رستوران وادی هتل فرودگاهی، جلوه‌ای از ماهیت و هنر ایرانی است. دکوراسیون داخلی همراه با رنگ‌ها و المان‌های اصیل ایرانی و دیوارنگاره‌هایی که هر آدمی را سر ذوق می‌آورد. زیبایی و ظرافت به‌کاررفته در طراحی این رستوران القاکننده‌ی احساس آرامش و نوستالژی است. در رستوران وادی شاهد عطر و مزه‌های اصیل ایرانی هستیم.

کافی‌شاپ هتل فرودگاهی

کافی‌شاپ

در هتل فرودگاهی رکسان، شاهد کافه‌ای هم تراز با استانداردهای بین‌المللی هستیم. مهمانان با خیالی آسوده می‌توانند در کنار نوشیدن فنجانی قهوه به امور کاری خود بپردازند. وجود وب کرنری (Web Corner) در کافی‌شاپ، انجام امور کاری را باتوجه‌به اینترنت رایگان و میز کار مناسب، تسهیل می‌کند.

سالن همایش و اتاق‌های کنفرانس هتل فرودگاهی رکسان

سالن همایش و اتاق‌های کنفرانس هتل فرودگاهی رکسان

سالن همایش پارادایز

 • سالنی وسیع با طراحی فرانسوی
 • امکان تنوع چیدمان
 • گنجایش 600 نفر در حالت سینمایی
 • گنجایش 350 نفر در حالت بنکوئیت
 • سرویس‌دهی و ارائه خدمات به سبک فرانسوی
 • رعایت استانداردهای بین‌المللی
 • مناسب برگزاری همایش‌ها، سمینارها، مراسم و جشن‌های
سالن‌های جلسات رُز، لاوندر و تولیپ

سالن‌های جلسات رُز، لاوندر و تولیپ

 • با تجهیزات و امکانات ویژه برای جلسات کاری
 • تنوع در نوع چیدمان
 • ظرفیت 70 نفر
 • نورپردازی استاندارد و ویژه
 • ایده‌آل‌ترین برای برگزاری جلسه‌ها

اتاق‌های جلسات مریگُلد، لوتوس و ارکید

 • با تمامی تجهیزات و امکانات گرفته
 • تنوع در چیدمان و متریال
 • ظرفیت 14 نفر
 • منطبق بر آخرین استانداردهای بین‌المللی و روز دنیا

هتل‌ های فرودگاهی رکسان و رمیس

هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس را شرکت بین‌المللی آکوور (Accor) فرانسه در سال 1394 بنا نهاد. این دو هتل در آغاز فعالیت خود را با نام‌های هتل نووتل (Novotel) و ایبیس (Ibis) شروع کردند. گروه هتل‌های آکوور فرانسه دارای 3800 هتل در 94 کشور دنیاست. و یکی از بزرگ‌ترین هتلداران دنیا به شمار می‌رود.

در این سال‌ها، هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان و رمیس با استفاده از تجربه‌های برند بین‌المللی آکوور و همچنین بررسی برندهای معتبر صنعت هتلداری برای همگام‌سازی این صنعت با استانداردهای بین‌المللی هتلداری و گردشگری، توانسته‌‌اند تجربه‌ای تازه و جذاب را برای مهمانان و مسافران عزیز فراهم آورد.

با هتل‌های فرودگاهی رکسان و رمیس خوشی و راحتی سفر خود را از لحظه اخذ تصمیم به سفر تا یادآوری همیشگی خاطرات آن تضمین کنید.

مقالات و مطالب مفید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *