افق‌های تازه در رزرو اتاق: اقامت ساعتی، تجربه‌ای تازه از در سفر

اتاق‌ های هتل فرودگاهی رمیس

اقامت ساعتی در هتل یا رزرو ساعتی اتاق یا به عبارتی ارزان‌ترین نوع رزرو اتاق در هتل‌های 5 ستاره تجربه‌ای جدید و نوظهور است که امروزه طرفداران بسیاری دارد. سیستم رزرو آنلاین یا تلفنی هتل‌ها دیگر محدود به رزرو 24 ساعت یک اتاق نیست.

فهرست محتوا

نحوه سنتی رزرو اتاق در صنعت هتلداری به لطف تکنولوژی تازه و همراستا با تغییر سلیقه مسافران و مهمانان تغییره کرده و افراد می‌توانند با توجه به ساعات اقامت خود هزینه پرداخت کنند. اقامت ساعتی، ارزان‌ترین نوع اقامت در هتل‌های 5 ستاره به‌شمار می‌رود. در هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان، مهمانان می‌توانند اتاق خود را به صورت ساعتی در بازه‌های 10 و 6 ساعته، با ارزان‌ترین قیمت رزرو کنید.

در هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان امکان رزرو ساعتی اتاق وجود دارد؟

بله مهمانان می‌توانند در هتل‌ فرودگاهی 4 ستاره رمیس اقامت ساعتی در بازه‌های زمانی 6 و 10 ساعته را تجربه کنند و در هتل فرودگاهی 5 ستاره رکسان اتاق خود را تا 10 رزرو نمایند.

اقامت ساعتی هتل به چه معناست؟

“اقامتی ساعتی” یا “استفاده روزانه از اتاق” و یا “اقامت میکرو” در هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان یکی از انواع اقامت‌های امروزی است که محبوبیت بسیاری در میان مسافران دارد. مهمانان بدون محدودیت ورود و خروج و در هر ساعت از شبانه‌روز به‌محض ورود می‌توانند اتاق موردنظر خود را رزرو کنند.

چه نوع هتل‌هایی اقامت ساعتی ارائه می‌کنند؟

امروزه هتل‌هایی که به فرودگاه بین‌المللی نزدیک هستند همچون هتل‌های فرودگاهی رکسان، اقامت ساعتی را به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات خود عرضه می‌کنند. علاوه بر این برخی امکانات و خدمات جانبی نیز با وجود رزرو ساعتی اتاق ارائه می‌دهند؛ مانند خدمات VIP قبل از پرواز.

آیا در خدمات رزرو ساعتی هتل‌های فرودگاهی رکسان محدودیت انتخاب اتاق وجود دارد؟

خیر، هنگام رزرو از طریق سامانه رزرواسیون مرکزی گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان یا تماس با شماره 55677900-021 می‌توانید اتاق مورد نظر خود را (سوئیت/اتاق/ اتاق ویژه توانیابان) انتخاب نمایید.

قوانین کنسلی رزرو ساعتی در هتل‌های فرودگاهی رکسان چگونه است؟

در هتل‌های فرودگاهی رکسان قوانین کنسلی اقامت ساعتی به شرح زیر است:
– بیش از 10 روز مانده به تاریخ ورود، کنسلی بدون جریمه خواهد بود.
– 6 تا 9 روز مانده به تاریخ ورود، 25% به عنوان حق کنسلی کسر می‌گردد.
– 1 تا 5 روز مانده به تاریخ ورود، کنسلی برابر با 50% است.
– کنسلی در روز ورود با جریمه 100% است.

چرا رزرو ساعتی اتاق در هتل‌های فرودگاهی رکسان بهتر از رزرو روزانه است؟

 • راحتی
 • انعطاف در ورود و خروج (چک این و چک اوت)
 • ارزان‌تر از اقامت 24 ساعته
 • مناسب برای تمامی افراد
 • بهترین گزینه برای امنیت چمدان‌ها
 • فرصتی برای استراحت و بازیابی خود
 • امکان رزرو در هر ساعت از شبانه‌روز
 • روم سرویس 24 ساعته
 • اقامتی هم‌راستا با استانداردهای زیست‌محیطی
 • افزایش امکان اقامت در هتل 5 ستاره برای همه
 • افزایش حس و حال خوب و بهره‌وری
 • بهترین موقعیت برای برگزاری مراسم و جشن‌ها

رزرو ساعتی اتاق چیست؟

رزرو ساعتی اتاق به‌عنوان “استفاده روزانه از اتاق” و یا “اقامت میکرو” نیز شناخته می‌شود. به این معنا که شما می‌توانید باتوجه‌به نیازتان به‌صورت ساعتی از امکانات اتاق و خدمات هتل بهره‌مند شوید. باتوجه‌به این امکان می‌توانید اتاق موردنظر خود را 6 و یا 10 ساعته در هتل‌های فرودگاهی رکسان رزرو کنید. اقامت ساعتی فرق چندانی با اقامت 24 ساعته ندارد و می‌توانید از تمامی خدمات رفاهی و اقامتی هتل بهره‌مند شوید. یکی از بزر‌گ‌ترین تفاوت‌های اقامت ساعتی با اقامت 24 ساعته در قیمت آن است. مهمانان می‌توانند ارزان‌ترین اقامت را با کمک اقامت ساعتی در هتل‌ فرودگاهی 5 ستاره رکسان تجربه کنند.

اقامت ساعتی در هتل‌ فرودگاهی 5 ستاره رکسان
اقامت ساعتی در هتل‌ فرودگاهی 5 ستاره رکسان

ابداع اقامت ساعتی اتاق به هند برمی‌گردد. در هند، مشتریان اقامت ساعتی بیشتر جوانان یا زوج‌های جوان بودند. افرادی که دوست داشتند در هتل اقامت کنند اما می‌خواستند هزینه کم‌تری پرداخت کنند و همچنین اقامتشان صرفاً برای چند ساعت بود. در واقع هندی‌ها نخستین افرادی بودند که اقامت ساعتی در هتل‌ها را رواج دادند و طولی نکشید که تبدیل به یکی از محبوب‌ترین نوع اقامت در صنعت بین‌المللی هتلداری شد.

دلایل انتخاب اقامت ساعتی در هتل‌ها

راحتی با رزرو ساعتی اتاق در هتل‌های فرودگاهی رکسان

معمولا هتل‌های فرودگاهی (نزدیک به فرودگاه) از اقامت ساعتی برخوردارند یا هتل‌هایی که دسترسی نزدیک‌تری به مراکز حمل‌ونقل دارند. وجود اقامت ساعتی در چنین هتل‌هایی این امکان را به مهمانان و مسافران می‌دهد تا در طول سفر خود (توقف پروازی) استراحتی کوتاه و باکیفیت را تجربه کنند. یا حتی مسافرانی که پروازهای طولانی را تجربه‌ کرده‌اند و همچنین افرادی که از نظر مسافتی فاصله طولانی با فرودگاه‌های داخلی و یا بین‌المللی دارند.

انعطاف در ورود و خروج (چک این و چک اوت) با اقامت ساعتی

با انتخاب رزرو ساعتی، زمان ورود و خروج‌ بر اساس زمان شما تنظیم خواهد شد و مجبور نیستید همچون روال مرسوم هتل‌ها در ساعت‌های به‌خصوصی وارد اتاقتان شوید و یا اتاق را تحویل دهید. شما طبق میزان ساعت‌های استفاده از خدمات اقامتی و رفاهی هتل هزینه پرداخت می‌کنید.

مزیت اقامت ساعتی در هتل سبب می‌شود بدون دغدغه اتاق موردنظر خود را رزرو کنید و همچنین مدت میزان اقامت خود را باتوجه‌به بودجه خود تنظیم نمایید.

ارزان‌تر از اقامت 24 ساعته هتل‌های 5 ستاره

افرادی که فقط برای چند ساعت می‌خواهند از هتل استفاده کنند یا صرفا می‌خواهند از خدمات رفاهی هتل مانند استخر، باشگاه، ماساژ و اتاق اسپا بهره‌مند شوند و یا مجموعه‌های پذیرایی. یا برای استراحتی کوتاه و بازیابی انرژی برای ادامه مسیر. ماهیت اقامت ساعتی همین است. در هتل‌های بین‌المللی فرودگاه 5 ستاره رکسان و 4 ستاره رمیس می‌توانید اتاق موردنظر خود را به صورت ساعتی (6 ساعته و 10 ساعته) رزرو کنید. به یاد داشته باشید که رزرو ساعتی به معنای استفاده و بهره‌مندی از همه‌ی امکانات هتل‌های فرودگاهی رکسان است.

مناسب برای تمامی افراد

چه ماهیت سفرتان بیزینسی باشد و یا با خانواده و دوستان سفر می‌کنید؛ به‌جای سرکردن در شلوغی و همهمه‌ی فرودگاه می‌توانید در نهایت آرامش همراه با بهترین خدمات اقامتی و رفاهی در اتاقی راحت‌تر از خانه به استراحت بپردازید.

اقامت ساعتی می‌تواند لذت سفر را بیش‌ازپیش کند تا از زمان خود باکیفیت بیشتری استفاده کنید.

بهترین گزینه برای امنیت چمدان‌ها برای مسافران تجاری

هنگام سفر همیشه مهم‌ترین وسیله‌ها را با خود به همراه داریم. مانند مدارک شناسایی، پاسپورت، ارز و یا ابزار گران‌قیمت مانند لپ‌تاپ، دوربین عکاسی و… . یا حتی به‌خودی‌خود چمدانمان هم می‌تواند ارزشمندترین وسیله‌‌ی ما در طول سفر باشد. زمانی که توقف پروازی دارید و یا مجبورید برای مدت طولانی منتظر پروازتان باشید بهترین گزینه اقامت ساعتی در هتل‌های فرودگاهی رکسان است. مسافران در کنار اقامتی خوش و آسوده می‌توانند چمدان‌های خود را با خیال راحت به بخش نگه‌داری چمدان‌های هتل بسپارند.

در نهایت امنیت و راحتی با کمک اقامت ساعتی دیگر مجبور نیستید چمدان‌های سنگین را برای ساعت‌ها حمل کنید و قادر خواهید بود اوقات را باکیفیت و شادابی بیشتری بگذرانید.

ارزان‌تر از اقامت 24 ساعته هتل‌های 5 ستاره
ارزان‌تر از اقامت 24 ساعته هتل‌های 5 ستاره

استراحتی مطلوب میان بحبوحه سفر

امروزه، دنیای پیرامون همگی ما مملو از شلوغی و ترافیک کاری شده است. تصور کنید همین داستان در طول سفر هم وجود داشته باشد. اقامت ساعتی در هتل‌های فرودگاهی رکسان مانند یک پورتال عمل می‌کند که برای چند ساعت فارغ از تمامی اتفاقات دنیا در اتاقی دنج و راحت می‌توانیم به آسودگی و آسایش خود مشغول باشیم.

در واقع فرصتی برای دوباره شارژشدن و قطع ارتباط با دنیاست. همه‌ی ما لیاقت اختصاص زمانی اضافی به خود را داریم. در صنعت هتلداری اقامت ساعتی مانند این جمله است: “کمی به من وقت بده! ” استراحتی کوتاه و بازیابی خود ادامه‌ی مسیر را برایمان تسهیل می‌کند. می‌توانیم بهتر تصمیم بگیریم و در آرامش برای قدم‌های بعدی برنامه‌ریزی کنیم.

امکان رزرو در هر ساعت از شبانه‌روز، به‌محض ورود!

رزرو دیروقت اتاق آن هم به‌محض ورود می‌تواند اندکی غیرمرسوم باشد. به‌ویژه برای مسافرانی که همیشه در ساعت‌های عجیب‌وغریب وارد هتل می‌شوند. با رزرو ساعتی اتاق، فارغ از مرسوم‌های رایج و سنتی هتل‌های 5 ستاره و 4 ستاره – نیازی به رعایت زمان ورود و خروج درج شده در قوانین هتل نیست – در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید اتاق خود را اجاره کنید. هر زمان که بخواهید بدون محدودیت و استرس از استرحت در اتاق خود با امکانات اقامتی و رفاهی کامل لذت ببرید.

اتاقی با بهترین خدمات همراه با روم سرویس 24 ساعته

در رزرو ساعتی می‌توانید اتاق یا سوئیت موردنظر خود را انتخاب و بهترین خدمات را دریافت کنید. اتاق‌های تمیز با روم سرویس 24 ساعته همراه تخت‌های استاندارد و بزرگ، کمد، مبلمان، میز مطالعه، TV، گاوصندوق، سرویس‌بهداشتی فرنگی، حمام، پک بهداشتی کامل، بار و یخچال، سیستم تهویه هوا، سیستم سرمایشی و گرمایشی پیشرفته، منوی بالش و … از امکانات اتاق‌های هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان به شمار می‌روند. در صورت انتخاب سوئیت، باید گفت که باید انتظار امکانات بیشتری را داشته باشید.

اقامتی مسئولانه با رزرو ساعتی اتاق

برای مسافرانی که دغدغه‌های زیست‌محیطی دارند اقامت ساعتی می‌تواند تأثیرات زیست‌محیطی را طرز قابل‌توجهی کاهش دهد. رزرو ساعتی اتاق موجب کاهش استفاده از انرژی‌ها خواهد شد. همچون آب، برق، گاز، و… که در مقایسه با اقامت روزانه بسیار مطلوب‌تر خواهد بود. این مدل از اقامت یکی از اهداف گنجانده شده در مبحث سفر مسئولانه برای مسافران امروزی است.

افزایش تجربه سفر و اقامت در هتل 5 ستاره برای همه

مزایای رزرو ساعتی در هتل‌های فرودگاهی رکسان صرفا برای گروهی خاص نیست. امروزی‌ترین نوع اقامت یعنی اقامت ساعتی کمک می‌کند تا همه بتواند از خدمات اقامتی و رفاهی بهره‌مند شوند. استراحت در فضایی مدرن و راحت برای خانواده‌ها، دوستان و یا افرادی که به هر دلیلی سفر می‌کنند.

خانواده‌ای که به همراه کودک خود سفر می‌کنند به‌راحتی می‌توانند با کمک رزرو ساعتی اتاق در هتل‌های فرودگاهی رکسان، علاوه بر تجربه محیطی راحت و دل‌نشین از اتاق کودک برای رقم‌زدن تجربه‌ای خوشایند برای فرزندان خود نهایت استفاده را ببرند.

بسیاری می‌خواهند از خدمات اقامت ساعتی هتل‌های فرودگاهی برای استراحت در میانه‌ی سفر استفاده کنند. مسافران جاده‌ای که مسیری طولانی را رانندگی ‌کرده‌اند و حال برای تجدید قوا نیاز به استراحتی تمام‌عیار دارند. تا بتوانند باانرژی بیشتری به سفر خود ادامه دهند.

شارژ دوباره و افزایش بهره‌وری با رزرو ساعتی اتاق

با افزایش مشغله‌های کاری و زندگی گاهی دلمان می‌خواهد از همه چیز و همه‌ افراد فاصله بگیریم و زمانی را برای خودمان باشیم و خلوت کنیم. افراد بسیاری را در اطرافمان می‌بینیم که به دنبال چنین موقعیتی هستند. رزرو ساعتی در هتل‌های فرودگاهی رکسان این موقعیت را برای دستیابی به آرامش دوباره و افزایش بهره‌وری شما فراهم آورده است.

اجاره ساعتی اتاق در هتل‌های فرودگاهی، شما را از امکاناتی همچون، باشگاه ورزشی مجزا، استخر، خدمات اسپا، سونا و جکوزی، انواع مجموعه‌های پذیرایی ایرانی و بین‌المللی، کافی‌شاپ 24 ساعته، خدمات شاتل، اتاق‌های جلسه، اتاق بازی کودکان، اتاق بازی بزرگسالان و فضای کاری ارگونومیک بهره‌مند می‌کند.

باتوجه‌به این خدمات، انرژی خود را از نو بازیابی می‌کنید، ساعاتی بدون استرس و با آرامش را تجربه خواهید کرد و به‌راحتی به امور کاری و تفریحی خود خواهید رسید.

شارژ دوباره و افزایش بهره‌وری با رزرو ساعتی اتاق
شارژ دوباره و افزایش بهره‌وری با رزرو ساعتی اتاق

اقامت ساعتی بهترین گزینه برای برگزاری مراسم‌ها و جشن‌ها

رزرو ساعتی اتاق در هتل‌های فرودگاهی رکسان ایده‌آل‌ترین گزینه برای برگزاری مراسم‌ها و جشن‌هاست، مانند مراسم تولد، ازدواج و…. اقامت 10 ساعته آن هم در هتل بین‌المللی فرودگاهی 5 ستاره رکسان با تشریفات فرانسوی جشن‌ها و مراسم‌هایتان را تبدیل به سورپرایزی بزرگ و به‌یادماندنی می‎‌کند.

زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند از طریق اقامت ساعتی در هتل‌های فرودگاهی می‌توانند خاطراتی رمانتیک و ماندگار را در سرآغاز دفتر زندگی‌شان ثبت کنند. جمع‌های دوستانه می‌توانند شبی ایده‌آل و خواستنی را در کنار استخر همراه با بار رنگارنگ سردوگرم و اوقاتی خوش و سرگرم‌کننده را داشته باشند.

رشد روزافزون رزرو ساعتی هتل در هتل‌های فرودگاهی رکسان

پویایی در صنعت سفر و گردشگری موجب شخصی‌سازی هرچه بیشتر تجربه‌های سفر می‌گردد. زیرا مسافران و گردشگران مدام به دنبال تجربه‌ی تازه‌ترین راه‌ها هستند و می‌خواهند سفر قبلی با سفر پیشرو تفاوت‌های چشمگیری داشته باشد. تجربه رزرو ساعتی اتاق در هتل‌های 5 ستاره رکسان شرایط فوق‌العاده مطلوبی را برای مدیریت زمان و استفاده‌ی بهینه از آن به مسافر می‌بخشد. با رزرو ساعتی اتاق، مهمان هیچ محدودیتی در استفاده از دیگر خدمات هتل نخواهد داشت.

امکان استفاده از خدمات ورزشی، پذیرایی، تفریحی، اتاق کودک، پارکینگ، سالن همایش و اتاق‌های جلسه و… برای مهمانان ساعتی فراهم است.

آینده رزرو ساعتی اتاق و مزایای آن برای هتل‌های فرودگاهی رکسان

با روند روبه‌افزایش نیاز مسافران به اقامت ساعتی یا استفاده روزانه از اتاق و هم‌راستا شدن هتل‌ها با نیازهای تازه‌ی مسافران و تطبیق قوانین خود با این نیازها، درخواست اقامت ساعتی افزایش‌یافته است و هتل‌ها تیز تمامی خدمات رفاهی و اقامتی و قوانین خود را با این جریان منطبق ساخته‌اند. اقامت ساعتی در سراسر دنیا نام‌های مختلفی دارد. اما آنچه در نهایت عرضه می‌گردد تفاوتی در ماهیت اقامت ساعتی ایجاد نمی‌کند. اقامتی ارزان‌تر از اقامت روزانه با تمامی امکانات رفاهی و اقامتی و چه‌بسا مزایایی بیش از آن.

بزرگ‌ترین هتل‌های زنجیره‌ای 5 ستاره دنیا همچون هایت، ای‌اچ‌جی، اَکور، شرایتون و هتل‌های زنجیره‌ای 5 ستاره رکسان اتاق‌های خود را به صورت ساعتی در اختیار مهمانان قرار می‌دهند. برای مثال شما در سامانه آنلاین رزرواسیون هتل‌های فرودگاهی می‌توانید اتاق خود را بر اساس اقامت‌های ساعتی 6 و 10 ساعته رزرو نمایید.

مزیت استفاده از اقامت ساعتی برای هتل در جذب حداکثری مسافران است و یکی از راه‌هایی است که می‌توانند به کمک آن بر ضریب اشغال هتل بیفزایند. اقامت ساعتی ویژه‌ی هتل‌هایی است که در نزدیکی فرودگاه‌های بین‌المللی یا مراکز حمل‌ونقل بین‌المللی قرار دارند.

بهترین گزینه برای مسافران تجاری در هتل 5 ستاره: اقامت ساعتی

برای مسافران تجاری زمان، کارکرد و اثربخشی اهمیت فوق‌العاده ویژه‌ای دارد. افراد حرفه‌ای در دنیای تجارت و کسب‌وکار مدام در حال سفر برای انجام امور کاری، برگزاری جلسه، کنفرانس و شرکت در رویدادها هستند و مدیریت زمان‌بندی و انجام کارها در بهترین حالت با بالاترین کیفیت برایشان به‌شدت ارزشمند است. اینجاست که هتل‌های فرودگاهی رکسان با خدمات اقامت ساعتی و همچنین خدمات VIP قبل از پرواز بهترین گزینه برای مسافران تجاری خواهد بود.

در این حالت نیازی به رزرو روزانه اتاق نیست و مسافران تجاری قادرند اتاق خود را به‌صورت ساعتی رزرو کنند. از مزایای اقامت ساعتی برای تجار این است که به‌راحتی می‌توانند برنامه کاری خود را باتوجه‌به اقامت ساعتی هماهنگ کنند. برای مثال، در اختیار بودن اتاق‌های کنفرانس سبب می‌شود تا تجار به‌راحتی باتوجه‌به اختلاف ساعت و ناهماهنگی‌های آب‌وهوایی به برنامه‌های کاری خود در هتل‌های فرودگاهی 5 ستاره رکسان برسند. اقامت ساعتی امکاناتی بدون محدودیت در اختیارتان خواهد گذاشت.

از دیگر مزایای چنین نوع اقامتی برای تجار این است که می‌توانند برای ساعاتی ریلکس و در فضایی آرام و راحت برنامه‌های کاری خود را مدیریت کنند. با استفاده از اینترنت پرسرعت هتل، کارهای ریموت خود را انجام دهند و تمامی این موارد در فضایی کاملا خصوصی انجام می‌شود که این مهم هم برای مهمانان تجاری بسیار حائز اهمیت است.

بهترین گزینه برای مسافران تجاری در هتل 5 ستاره: اقامت ساعتی
بهترین گزینه برای مسافران تجاری در هتل 5 ستاره: اقامت ساعتی

استراحتی باکیفیت در طول سفر (توقف) با اقامت ساعتی هتل‌های فرودگاهی رکسان

توقف‌های پروازی در طول سفر می‌تواند بسیار خسته‌کننده و طاقت‌فرسا باشد. برای مسافرانی با توقف‌های پروازی، هتل‌های فرودگاهی رکسان، شرایطی فوق‌العاده ایده‌آل و مطلوب را برای مهمانان فراهم می‌آورد. به‌جای نشستن و منتظر شدن روی صندلی‌های زمخت و سفت فرودگاه و تحمل حجم رفت‌وآمدها و شلوغی با رزرو اتاق به‌صورت ساعتی می‌توانید در فضایی خصوصی و لبریز از آرامش استراحت کنید، دوش بگیرید و دوباره از نو سرحال شوید.

اگر اهل باشگاه و استخر و ماساژ هستید می‌توانید از فضاهای اختصاصی و مجزای استخر، باشگاه و سالن‌های ماساژ با بار فوق‌العاده جذاب سردوگرم لذت ببرید و یا خود را مهمان قهوه‌ای گرم و یا غذایی محبوب کنید. این خدمات لذت سفر را برایتان دوچندان خواهد کرد.

اگر پروازتان تاخیر دارد و یا به هر دلیلی دچار استرس و اضطراب هستید می‌توانید از این طریق به لحظات خود معنا بخشید و زمان را به بهترین شکل مدیریت کنید. اقامت در هتل‌های فرودگاهی رکسان می‌تواند مسیر سفر را برایتان تغییر دهد و تجربه‌ای خاص و خوشحال‌کننده از اقامت را برایتان رقم زند.

اقامت ساعتی در هتل‌های زنجیره‌ای فرودگاهی 5 ستاره رکسان

 • اقامت ساعتی یکی از بهترین‌ گزینه‌ها در برابر اقامت مرسوم و روزانه هتل‌هاست. این نوع از اقامت سبب می‌شود تا افراد زیادی با بودجه‌های متنوع بتوانند از خدمات اقامتی و رفاهی هتل‌های 5 ستاره و زنجیره‌ای بهره‌مند شوند. مسافران با هر پیش‌زمینه‌ای همچون تجاری، خانوادگی، دوستانه، انفرادی، کثیرالسفر و… می‌توانند به‌راحتی با استفاده از خدمات ساعتی، کیفیت زمان و سفر خود را افزایش دهند و تجربه‌ای تازه‌تر و خوشایند‌تر از اقامت را تجربه نمایند.
 • راحتی، انعطاف در ورود و خروج (چک این و چک اوت)، ارزان‌تر از اقامت 24 ساعته، مناسب برای تمامی افراد، بهترین گزینه برای امنیت چمدان‌ها، بازیابی انرژی و انگیزه برای ادامه سفر و کشف دنیای پیش‌رو از بهترین مزایای اقامت ساعتی در هتل‌های فرودگاهی 5 ستاره رکسان است.
 • برای سفر بعدی خود حتماً از این خدمات استفاده کنید و اتاق موردنظر خود را در هتل‌های بین‌المللی 4 ستاره رمیس و 5 ستاره رکسان رزرو نمایید. شما می‌توانید از طریق سامانه رزرواسیون مرکزی گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان و یا تماس با شماره 55677900-021 اتاق موردنظر خود را در بازه‌های زمانی 6  و 10 ساعته رزرو نمایید.
 •  قوانین کنسلی اقامت ساعتی در هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان (H3)
 • بیش از 10 روز مانده به تاریخ ورود، کنسلی بدون جریمه خواهد بود.
 • 6 تا 9 روز مانده به تاریخ ورود، 25% به عنوان حق کنسلی کسر می‌گردد.
 • 1 تا 5 روز مانده به تاریخ ورود، کنسلی برابر با 50% است.
 • جریمه کنسلی در روز ورود 100% است.

برگرفته شده از منابع زیر:

qwiksta.com

medium.com

مقالات و مطالب مفید

2 پاسخ ها

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *