رزرو ساعتی هتل در تهران

هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان

رزرو ساعتی هتل در تهران میتونه یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌ها برای مسافرهایی باشه که از فرودگاه امام خمینی در زمینه رفت و آمد خودشون استفاده میکنن. تهران به دلیل موقعیت خاصی که داره روزانه مسافرهای زیادی در این شهر رفت و آمد دارن. یکی از مکان‌هایی که بسیاری از مسافرها برای رفت و آمد از اون استفاده میکنن فرودگاه امام خمینی هست، به همین دلیل باید اقامتگاهی وجود داشته باشه که بتونه به خوبی از مسافرها میزبانی کنه. حجم بالای افرادی که از فرودگاه امام خمینی اقدام به رفت و آمد میکنن نیاز به مکانی دارن که بتونن چندین ساعت رو در فضایی آرامش‌بخش استراحت کنن.

رزرو ساعتی هتل های رکسان و رمیس میتونه بهترین گزینه برای این امر باشه تا علاوه بر اقامتی با کیفیت، بتونید از خدماتی لوکس برخوردار بشید. در این مقاله سعی داریم تا اطلاعات کاربردی در زمینه رزرو ساعتی هتل در تهران رو به شما منتقل کنیم.

رزرو ساعتی هتل در تهران - هتل رکسان

رزرو ساعتی هتل برای چه افرادی مناسب هست؟

در ابتدا باید بدونیم که رزرو ساعتی اتاق در هتل رکسان و رمیس برای چه افرادی کاربردیه و چه ویژگی‌هایی داره؟

همونطور که اشاره شد هتل‌های رمیس و رکسان برای میزبانی از مسافرهای فرودگاه امام خمینی طراحی شدن تا بتونن فضایی لوکس رو در اختیار این افراد قرار بدن. پیش از سفر یا بعد از اون به دلیل تاخیرهایی که ممکنه برای هر پرواز به وجود بیاد یا دلایل دیگه که باعث میشه هر فرد چندین ساعت قبل یا بعد از پرواز، مجبور به سپری کردن زمان در فرودگاه باشه، بهترین انتخاب رزرو اتاق در هتل های رمیس و رکسان هست. خدمات رزرو ساعتی اتاق در این هتل‌ها میتونه به خوبی رضایت شما رو به همراه داشته باشه. معمولا افرادی اقدام به رزرو ساعتی هتل میکنن که شرایط خاصی داشته باشن که این شرایط عبارتند از:

 • شرکت در کنفرانس‌ها
 • شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی
 • تاخیر در پرواز
 • طی کردن مسیری طولانی برای رسیدن به فرودگاه امام خمینی
 • و …

وجود سالن کنفرانس در هتل رکسان

در هتل رکسان فرودگاه امام خمینی به دلیل وجود سالن کنفرانس مجهز، کنفرانس‌های مهمی در این مکان برگزار میشه. همین امر سبب میشه تا افرادی از داخل یا خارج کشور به تهران سفر کنن. برای صرفه جویی در وقت و برخورداری از خدمات رزرو ساعتی اتاق در هتل رکسان، این افراد ساعاتی رو در اتاق‌های لوکس این هتل سپری میکنن.

رزرو آنلاین اتاق در هتل‌های رمیس و رکسان

برای آسون‌تر شدن کار، هتل‌های رمیس و رکسان شرایط رزرو آنلاین رو برای مسافرها فراهم کردن. این مورد به شما کمک میکنه که اگر قصد رزرو ساعتی هتل رو دارید بتونید در کمتر از چند دقیقه با مراجعه به وبسایت هتل رکسان، اتاق مورد نظر خودتون رو رزرو کنید. هر کدوم از این اتاق‌ها امکاناتی دارن که شما با توجه به شرایطتون میتونید از اون‌ها استفاده کنید.

رزرو ساعتی هتل در تهران + رزرو آنلاین هتلویژگی و مزایای رزرو ساعتی هتل در تهران

رزرو اتاق در هتل رکسان باعث میشه تا شما بتونید از مزایای بسیار کاربردی در خصوص اقامتی لذت بخش برخوردار بشید. این ویژگی‌ها به شما کمک میکنه که در مدت زمان کمی که مهمون هتل‌های رمیس و یا رکسان هستید بتونید رضایت کامل رو از این اقامتگاه‌ها داشته باشید.

 • برخورداری از اتاق‌های لوکس برای اقامت
 • استفاده از استخر، جکوری و سونا با رزرو ساعتی هتل
 • استفاده از اتاق ماساژ
 • وجود رستوران‌ها و کافه با منویی لذیذ
 • رفت و آمد راحت از هتل‌های رمیس و رکسان به فرودگاه و بالعکس
 • دسترسی به سالن ورزشی مجهز
 • و …

بعد از رزرو ساعتی اتاق در هتل رکسان و رمیس شما میتونید از تمامی این امکانات و ویژگی‌ها برخوردار بشید. از اونجایی که بسیاری از مسافرهای فرودگاه امام خمینی برای اقامت خودشون مکان‌های خاصی رو در نظر دارن، هتل‌های رکسان و رمیس با در اختیار گذاشتن ویژگی‌های خیره کننده در زمینه اقامت ساعتی در هتل، میتونن انتظارات شما رو به خوبی برآورده کنن. این ویژگی‌ها به شما کمک میکنه تا خستگی یک سفر طولانی از تنتون دربیاد.

قیمت رزرو ساعتی در هتل ‌های رکسان و رمیس

یکی از ویژگی‌های چشمگیری که لازمه به صورت جداگانه به اون پرداخته بشه، قیمت رزرو ساعتی اتاق در هتل‌‎های رمیس و رکسان هست. این قیمت‌ها با توجه به امکاناتی که در قبل ذکر شد بسیار مناسب هستن و شما میتونید در مدت اقامت خودتون طبق شرایطی که دارید اتاق مد نظر رو با قیمتی بسیار مناسب رزرو کرده و از لوکس‌ترین ویژگی‌ها و امکانات هتل لدت ببرید.

رزرو ساعتی هتل در تهران + امکانات لوکس در اتاق های هتل رکسانخدمات لوکس رزرو ساعتی هتل‌های فرودگاهی امام خمینی

در خصوص رزرو ساعتی هتل در تهران لازمه تا به شکل گسترده خدماتی که پس از رزرو اتاق در هتل‌های رمیس و رکسان به شما ارائه میشه رو مرور کنیم. این خدمات در کلاس جهانی و با کیفیت بسیار بالا در اختیار هر کدوم از مهمون‌های هتل‌ فرار میگیره.

اتاق‌هایی با امکانات لوکس

بعد از رزرو ساعتی اتاق در هتل‌های رکسان و رمیس اصولا مهمون‌ها انتظار دارن تا خدماتی با کلاس بالا رو دریافت کنن. در همین راستا هم شما میتونید در اتاق‌های این دو هتل امکانات و خدماتی از جمله:

 • دکوراسیون مدرن
 • روم سرویس شبانه روزی
 • صندوق امانات
 • اینترنت پر سرعت و رایگان
 • تخت‌های استاندار و راحت برای استراحت
 • سرویس بهداشتی لوکس
 • و …

رو در اختیار داشته باشید تا بتونید به خوبی از خدمات و امکانات این هتل‌ها استفاده کنید و اقامتی لذت بخش رو تجربه کنید.

رزرو ساعتی هتل در تهران - بیشتر بدانیدرستوران‌ها و کافه

خدمات رزرو ساعتی هتل های رمیس و رکسان شامل ارائه انواع غذاهای ایرانی و خارجی و همچنین نوشیدنی‌ها و غذاهای کافه‌ای لذیذ میشه. در هتل فرودگاهی امام رستوران‌ها و کافه‌ای وجود داره که فضایی لوکس رو برای سرو غذا در اختیار شما قرار میدن. شما میتونید با توجه به ذائقه خودتون رستوران‌ها یا کافه موجود در این هتل‌ها رو انتخا کنید.

رستوران وادی: انواع غذاهای ایرانی با بهترین کیفیت در این رستوران برای شما آماده میشه.

گلکسی: در این رستوران غذاهای بین المللی طبخ میشه.

اووپن: رستوران اووپن هم مثل ستوران گلکسی غذاهای بین المللی رو در اختیار شما میذاره.

کافه ری لانژ: در کافه ری لانژ انواع نوشیدنی‌ها و غذاهای کافه‌ای برای مهمون‌های هتل فرودگاهی امام خمینی آماده میشه.

بهترین خدمات تفریحی ورزشی با رزرو ساعتی هتل رکسان و رمیس

در خصوص رزرو ساعتی هتل در تهران، انواع خدمات ورزشی و تفریحی برای شما در نظر گرفته شده. این مورد به مهمون‌های هتل کمک میکنه تا بتونن به خوبی بدن خودشونو ریکاوری کنن و همچنین از اقامت خوشون در اتاق‌های هتل رمیس یا رکسان لذت ببرن.

 • سالن ورزشی مجهز
 • اتاق بازی کودکان
 • استخر، سونا و جکوزی
 • اتاق ماساژ

از جمله اماکنی هستن که بهترین خدمات رو در زمینه‌های مختص به خودشون در اختیار شما قرار میدن. با رزرو ساعتی هتل در تهران اون هم در هتل‌های رمیس و رکسان این امکانات با بهترین کیفیت در دسترس مسافرها هست.

رزرو ساعتی هتل در تهران + باشگاه ورزشیلابی مدرن و لوکس

بعد از اقامت در هتل‌‎های فرودگاهی امام، شما میتونید از لابی‌های لوکس این هتل‌ها هم استفاده کنید. این لابی‌ها با دکوراسیون و طراحی بسیار جذاب سبب میشه تا شما از گذروندن وقتتون در این فضا لذت کامل رو ببرید.

پرسنل حرفه‌ای برای ارائه خدمات

بعد از رزرو ساعتی هتل در تهران، بهترین پرسنل با تخصص و مهارت کافی آماده هستن تا به بهترین شکل انتظارات شما رو برآورده کنن. تمامی پرسنل هتل‌های رمیس و رکسان برای برقراری بهتر با مهمون‌های هتل به چندین زبان زنده‌ی دنیا مسلط هستن.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص رزرو ساعتی هتل در تهران با شما صحبت کردیم. همه‌ی مسافرهای فرودگاه بین المللی امام خمینی انتظار دارن تا برای استراحت و اقامت از بهترین امکانات بهره ببرن. هتل‌های رمیس و رکسان که زیر نظر هلدینگ رکسان ساخته و بهره برداری شدن، این پتانسیل رو دارن تا به بهترین شکل خدمات اقامتی رو در اختیار مهمون‌های خودشون قرار بدن.

مقالات و مطالب مفید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *