با تنها هتل 7 ستاره جهان آشنا شوید

در دنیا هتل های فراوانی وجود دارد که هر کدام بنا بر درجه ای که دارند به مسافران خود سرویس می دهند, بهترین هتل ها 5 ستاره هستند و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهند. در سال های اخیر شاهد ساخته شدن هتل های 6 و 7 ستاره هم بوده ایم که تعدادشان انگشت شمار است.

در ادامه این مقاله از سایت هتل فرودگاهی رکسان می خواهیم یکی از لوکس ترین هتلهای جهان و تنها هتل ۷ ستاره ی دنیا را به شما معرفی کنیم.

با تنها هتل 7 ستاره جهان آشنا شویدبرای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

هتل برج العرب تنها هتل 7 ستاره جهان

برج العرب به طور کامل بر روی زمین مصنوعی بنا گردیده و هزینه ی ساخت آن حدودا 650 میلیون دلار تمام شده است. هتل برج العرب در ماه دسامبر سال 1999 با یک پیشخدمت برای هر اتاق افتتاح گردید. گران ترین اتاق در بخش لوکس هتل، سوئیت رویال است که حدودا برای هر یک شب اقامت هزاران پوند تمام می شود.

ساخت این هتل، که یکی از گرانترین هتل های دنیا هم هست، توسط معماری آمریکایی انجام شده است و در ساخت آن سعی شده تا نمادی از دبی نشان داده شود. اگر خوب دقت کنید می بینید که درست هم هست چون برج العرب به شکل نوعی بادبان که در کشتی و قایق های عربی استفاده می شود.

با تنها هتل 7 ستاره جهان آشنا شویدبرای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

برج العرب دارای چند رستوران نیز می باشد که در ارتفاع 200 متری خلیج فارس قرار گرفته و منظره ی باشکوهی از آل منتهی دبی برایتان به نمایش می گذارد. چنین منظره ای حقیقتا” حیرت انگیز و بسیار چشم گیر می باشد.

برج العرب اولین هتلی بود که به صورت گسترده با عنوان 7 ستاره توصیف می گردید. اما مسئولان خود هتل اظهار داشتند عنوان 7 ستاره اولین بار توسط یک روزنامه نویس بریتانیایی که در سفر مطبوعاتی در آنجا اقامت داشته به برج العرب داده شده است و آن ها هیچ گاه در تبلیغات خود از آن استفاده نکرده اند!

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مقالات و مطالب مفید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *