آشنایی با رمانتیک ترین مقصد گردشگری یونان شهر Nafplio

 

در این مقاله درباره شهر ساحلی نافپلیو در یونان، سخن خواهیم گفت. پس اگر مقصد سفر شما کشور یونان است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.در این مقاله با این شهر ساحلی و زیبا بیشتر آشنا خواهید شد.

پایتخت کشور یونان شهر آتن است. نام این شهر تاریخی از آتنا ایزدبانوی خرد و جنگ و الهه نگهبان این شهر گرفته شده‌ است.در خلیج سارونیک، شهر زیبای نافپلیو قرار دارد که اغلب به عنوان رمانتیک ترین مقصد یونان شناخته می شود. پایتخت اصلی دولت مدرن یونان (1834-1834) دارای معماری ونیزی و ساختارهای عثمانی است ویک  آرامش کامل را دور از آتن برای شما فراهم می کند. در اینجا دلایلی برای عشق ورزیدن به این شهر زیبای ساحلی، به شما خواهیم گفت.

یک مکان خیره کننده برای یادگیری در مورد تاریخ یونان

نافپلیو محل موزه باستان شناسی است که در یک ساختمان باشکوه ونیزی در میدان سنتاگما قرار دارد. نمایشگاه دائمی برخی از قدیمی ترین آثار دوره پالئولیتیک (پارینه سنگی) را شامل می شود و شامل زیور آلات، جواهرات، لباس، مجسمه ها، سرامیک و صنایع دستی نادر از دوره نوسنگی است.

کاوش در کل منطقه بسیار راحت است!

محل مناسب نافپلیو باعث می شود نافلیو پایگاه خوبی برای بازدید از سایت های باستان شناسی در پلوپونز باشد. تئاتر Epidaurus و شهرهای باستانی Corinth، Mycenae و Tyrins همه تنها با یک رانندگی کوتاه از این شهر دیدنی و خوش منظره قرار دارند. دوستداران شراب خوشحال خواهند شد که بدانند منطقه تولید شراب Nemea هم در این نزدیکی هست و فرصت تست بساری از طعم های شراب را به شما ارائه می دهد.

 

بهشت علاقه مندان به پیاده روی است!

Nafplio یک مقصد عالی برای علاقه مندان به قدم زدن است. قلب شهر قدیمی، با پیچ و خم خیابان های باریک، میدان های پنهان و عمارت های نئوکلاسیک خیره کننده، بسیار بیشتر از آن چیزی که می توان تصور کرد، حیرت انگیز است – حتی دوازده گام دور شدن از هتل، ارزش تلاش دارد!


دارای سواحل مختلف و نقاط ساحلی دنج و مجزا

نافپلیو همه چیز را برای یک تعطیلات تابستانی کامل دارد. قدم زدن در امتداد ساحل و گردش و لغزیدن در سراسر سواحلی، از جمله Arvanitia، Neraki و Karatona، یک ساحل شنی طولانی. علاوه بر این، نه کیلومتر (5.6 مایل) از نافپلیو، Tolos (تولوز) یکی دیگر از مقاصد ساحلی محبوب است، اما برای مکانی بسیار آرام تر، نزدیک Kastraki مکانی است که قطعا باید آنجا باشید.

 

غذاهای خوشمزه و لذیذ

Nafplio دارای رستوران با غذاهای خوشمزه برای لذت بردن از خوردن غذاهای کلاسیک یونانی می باشد. هر جا که باشید چه در بخش قدیمی شهر و چه بخش جدید، هر دو تجربیات غذایی عالی ای خواهند داشت. اطمینان حاصل کنید که حتما به رستوران هتل 3Sixty رفته باشید و از صرف یک صبحانه و نهار دلچسب و یا شام خوشمزه لذت ببرید.

 

مقصدی عالی برای تمام فصول سال

این شهر جادویی یک مقصد ایده آل برای تمام فصول است. بر خلاف جزایر که عموما با آمدن ماه نوامبر شروع به سرد شدن می کنند،نافپلیو می تواند به خاطر آب و هوای متعادل خود ، مقصدی عالی برای پاییز و زمستان باشد. Tavernas (رستوران ها و کافه های یونانی) ، موزه ها و آثار دیگر همواره باز هستند و هیچ چیز بهتر از لذت بردن از پیاده روی در هوای تازه در خیابان های کوچک محصور شده با خانه های نئوکلاسیک و کافه های زیبا، وجود ندارد. علاوه بر این، شهر بسیاری از فعالیت های داخلی دیگر را ارائه می دهد و دارای چندین موزه می باشد.

 

برای مطالعه ی مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مقالات و مطالب مفید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *