هتل فرودگاهی رمیس

هتل رمیس فرودگاه امام خمینی (ره)

هتلی مناسب برای مقاصد تجاری و تفریحی شما

هتل رمیس تهران، هتلی 4 ستاره که نزدیک فرودگاه امام خمینی قرار گرفته و به وسیله ی پل پیاده رو، ارتباطی بین هتل رمیس تهران و فرودگاه امام خمینی ایجاد گردیده است. این هتل با 7 طبقه دارای 196 باب فضای اقامتی مدرن و لوکس با کلیه تجهیزات اقامتی و رفاهی می باشد. هتل رمیس بسیار مناسب برای مسافرانی می باشد که میخواهند از امکانات اقامتی و استراحتی قبل و بعد از پروازشان استفاده کنند. امکانات این هتل شامل: رستوران، کافی شاپ، خدمات ویژه معلولین، دوری از شلوغی، ترافیک و آلودگی شهر، فضای سبز اختصاصی، مسیر پیاده روی، نزدیکی به حرم امام خمینی و کارتینگ می باشد.

برای مقاصد تجاری و سفر های کاری اگر نیاز به سالن همایش یا اتاق جلسات دارید نگران نباشید؛ فرقی ندارد که شما رزرو هتل رمیس را انجام داده باشید و یا رزرو هتل رکسان را، در هر صورت می توانید به راحتی از سالن همایشات و اتاق جلسات استفاده نمایید.

اتاق های دبل استاندارد
داری مساحت 22 الی 24 متر مربع، طراحی معاصر و قابل انطباق، اتاق‌های هتل رمیس ایده‌آل برای تمام نیازهای شما
در اتاق های هتل رمیس ، شما با میز کار، تلویزیون ال سی دی (20 اینچ) که دارای تعداد زیادی کانال داخلی و خارجی است، کفپوش چوبی، تخت دو نفره بزرگ و حمام مجزا و غیره رو به رو می شوید، همگی ازجمله امکاناتی هستند که اقامتی رویایی و آسوده را برای شما به ارمغان می آورند.

اتاق های توئین استاندارد

داری مساحت 22 الی 24 متر مربع، طراحی معاصر و قابل انطباق، اتاق‌های هتل رمیس ایده‌آل برای تمام نیازهای شما
در اتاق های هتل رمیس، شما با میزکار، تلویزیون ال سی دی (20 اینچ) که دارای تعداد زیادی کانال داخلی و خارجی است، کفپوش چوبی، دو تخت یک نفره و حمام مجزا و غیره رو به رو می شوید، همگی ازجمله امکاناتی هستند که اقامتی رویایی و آسوده را برای شما به ارمغان می آورند.

رستوران اُپن

نوع غذا: بین المللی

رستوران اپن ارائه دهنده ی تمامی مزه های متنوع و غذاهای رنگارنگ ایرانی و فرنگی است. این رستوران با طراحی لوکس و مدرن خود توانسته فضایی آرام را برای میهمانان فراهم کند. در رستوران اُپن هتل رمیس (Remis) می توانید ناهار و شامی لذیذ و دلچسب را در کنار عزیرانتان تجربه کنید.

 

 

کافی‌شاپ هتل بین‌المللی ایبیس

کافی شاپ هتل رمیس تهران سعی کرده است فضایی آرام، دلنشین، ساده و صمیمی با رنگ آمیزی دلپذیر را برای میهمانان عزیز خود به ارمغان آورد.