+21 556 77900

تجربه لحظاتی بی‌نظیر در هتل فرودگاهی رکسان

امکانات تفریحی ورزشی

هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان

در اینجا سفر برای شما به تفریح و آرامش روان تبدیل می‌شود.

استخر، سونا و جکوزی

هتل 5 ستاره رکسان از معدود هتل‌هایی است که در ارائه خدمات استخر، سونا و جکوزی برای آقایان و خانم‌ها از فضای جداگانه استفاده کرده است. این امر بدان معناست که مهمانان از ساعت 10 صبح تا 10 شب قادرند از خدمات استخر بهره‌مند شوند.
خدمات رفاهی تعبیه شده در هر یک از فضاها بر اساس به‌روزترین استانداردهای هتلداری است تا مهمانان، حضور در محیطی دل‌نشین همراه با آسایش را تجربه کنند.

امکانات تفریحی ورزشی هتل‌های فرودگاهی رکسان

باشگاه بدنسازی

در هتل 5 ستاره رکسان، مهمانان دوستدار ورزش و تندرستی می‌توانند از باشگاه بدنسازی مجهز این مجموعه بهره‌ ببرند. تمامی تجهیزات تعبیه شده در این باشگاه منطبق بر آخرین استانداردهای این صنعت است و مهمانان با خیالی آسوده می‌توانند از تجهیزات بدنسازی استاندارد استفاده کنند.

در هتل بین‌المللی فرودگاهی رکسان دو باشگاه بدنسازی مجزا برای خانم‌ها و آقایان تعبیه شده تا مهمانان با سهولت بیشتری از این خدمات استفاده و اوقات خوش و شایسته‌ای را تجربه کنند.

امکانات تفریحی ورزشی هتل‌های فرودگاهی رکسان

سالن ماساژ

مهمانان عزیز در هتل بین‌المللی 5 ستاره رکسان می‌توانند در محیطی فوق‌العاده مدرن و جذاب از خدمات اسپا بهره‌مند شوند. محیطی که به محض ورود تحت تاثیر آرامش و سکون فضا قرار خواهید گرفت.

بهره‌گیری از بهترین متریال‌ها و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت سبب می‌شود تا اتاق اسپا در هتل فرودگاهی رکسان به یکی از محبوب‌ترین خدمات از منظر مهمانان بدل شود.

ماسورهای حرفه‌ای هتل بین‌المللی فرودگاهی رکسان که در سطح بین‌المللی آموزش دیده‌اند، آسودگی عاری از خستگی را برایتان به ارمغان خواهند آورد. با استفاده از خدمات اسپا پس از جلسه‌ای کاری و یا سفری طولانی، شادابی و نشاط را به بهترین شکل تجربه خواهید کرد.

 دنیایی از آرامش را بعد از سفر به یادگار خواهید برد.

رزرو امکانات رفاهی هتل

با یک کلیک می‌توانید از خدمات رفاهی هتل نظیر سالن همایش و جلسات، رستوران‌های بین‌المللی و ایرانی متنوع، کافی‌شاپ، استخر، سونا، جکوزی، باشگاه و ... بهره‌مند شوید.

سبد خرید فروشگاه