مجله گردشگری

مقاصد برتر برای سفرهای انفرادی

بسیاری از افراد سفرهای انفرادی را به سفرهای گروهی ترجیح می‌دهند. ما در این مقاله از ایکا هتل مقاصدی که برای سفرهای انفرادی شما مناسب هستند را معرفی می نماییم. در این مطلب با ما همراه باشید.

علت سفرهای انفرادی در جهان چیست؟

در کشور ما نسبت به آمار جهانی تعداد افرادی که تنها سفر می‌کنند بسیار کمتر است که علت آن را می‌توان در فرهنگ و آداب و رسوم ریشه‌یابی کرد. اما ممکن است یکی از علت‌های آن عدم اطلاعات کافی درباره شناخت مناطقی است که می‌توان آنها را برای سفرهای تک نفره انتخاب کرد. فقط کافیست اطلاعات لازم را کسب کنید .

تنها کجا سفر کنیم؟

۱- نروژ به دلیل مناظر زیبایش، جذابیت زیادی نزد گردشگران دارد. این شهر برای افرادی که به تنهایی به سفر آمده اند بسیار امن می باشد. چراکه پایین ترین آمار جرم و جنایت و افراد بی خانمان مربوط به این کشور است.

۲- مناظر طبیعی سوئیس واقعا بی نظیر است. این کشور کوچک است و سیستم حمل و نقل عمومی تمیز و با کیفیتی دارد.. شهرهای جذابی چون زوریخ و لوسرن روی آب قرار داشته و پیاده روی، خرید و نوش جان کردن غذاهای خوشمزه، تجربه ای است که در این کشور با آن مواجه خواهید شد.

۳- وین یکی از دلایلی است که باید تنهایی به اتریش بیایید. کافه های فوق العاده ای در این مکان وجود دارند که می توانید قهوه مورد علاقه تان را در آن سفارش داده و از طعم آن لذت ببرید. تنها نشستن پشت میز کافه های وین چیز عجیبی نیست و خیلی ها این کار را انجام می دهند.

4-ژاپن، کشور زیبایی است که به لطف درصد فوق‌العاده پایین جرم، در صدر این لیست قرار دارد. علاوه بر این، فعالیت‌های زیادی نظیر بازدید از شهرهای پیشرفته مثل توکیو و تماشای پارک‌های ملی زیبا در کل کشور، برای مسافران انفرادی وجود دارد.

مقاصد برتر برای سفرهای انفرادیبرای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مقاصد برتر برای سفرهای انفرادی

5- یکی از مناطقی که پیشنهاد می شود به تنهایی سفر کنید، یوبود بالی است. شما در این مکان با زمین های برنج و جنگل هایی پر از میمون مواجه خواهید شد. یوبود همچنین یکی از مشهورترین مقاصد آبگرم در جهان است بنابراین به تنهایی به این مکان سفر کنید و از تنهایی خود لذت ببرید.

6-توسکانی منطقه ای در ایتالیا با مرکزیت فلورانس است و بیشتر به عنوان ناحیه‌ای فرهنگی محسوب می‌شود، که شش میراث جهانی یونسکو در آن وجود دارد. شما از تماشای تاکستان های وسیع و بی انتهای آن سیر نخواهید شد.

7-اسپانیا رتبه بالایی در زمینه ماجراجویی دارد و مقصدی فوق‌العاده برای مسافرانی است که به دنبال یک چیز متفاوت هستند. صحنه غذایی شگفت‌آوری نیز در این کشور به چشم می‌خورد که مایه افتخار اسپانیایی‌ها است.

مقاصد برتر برای سفرهای انفرادی8-اگر چه برخی از مکان های جنوب آفریقا برای به تنهایی مسافرت رفتن امن نیست اما پارک ملی کروگر مستثنی است. با کمک یک سافاری می توانید از حیات وحش این مکان دیدن کنید.

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *