وبلاگ

قبل از رزرو هتل باید به چه نکاتی دقت کنید؟

بارها برای افراد مختلف این مشکل پیش آمده است که در هنگام رزرو هتل محل اقامت خود چه در شهرهایی که قبلا به آن سفر کرده اند و چه در مقاصدی که برای بار اول است که می خواهند به آن سفر کنند، هتلی را در نهایت رزرو می کنند که باب میل آنان در نیاید! این باب میل نبودن دقیقا به این معناست که این هتل دارای خدماتی بوده که با نیازهای این افراد سازگار نبوده.

برای این که یک انتخاب و رزرو درست و کارساز در زمینه ی هتل ها داشته باشید، نکاتی وجود دارد که شما را در این زمینه به بهترین انتخاب ممکن می رساند.از این رو برخی از این نکات را در این مقاله از سایت ایکا هتل بررسی میکنیم.

به تعداد ستاره های هتل دقت کنید

درست است که نمی توان از روی ستاره های یک هتل به صورت صد در صدی شکل ارائه ی خدمات یک هتل را قضاوت کرد اما این که آیا این هتل امکاناتش کامل است و یا نه و یا حتی این که خدماتی که به شما ارائه می گردد در نهایت کم است و یا برعکس؛ می توانید به آن دست یابید. با این حال دقت به تعداد ستاره های یک هتل، یکی از روش های سنتی و بسیار پرکاربرد در انتخاب یک اقامتگاه مناسب و در عین حال با هزینه ای مناسب است.

امکانات آن را بررسی کنید

یکی از نکات مهم برای رزرو هتل این است که حتما امکانات آن را به صورت کامل بررسی کنید. بله ما هم می دانیم که بالاخره نمی شود بدون بررسی امکانات و خدمات یک هتل آن را رزرو کرد و این برای خود شما هم کاملا روشن و واضح است اما این اصل را فراموش نکنید که خیلی ها هستند که وقتی می خواهند که هتلی را رزرو کنند، چشمشان دیگر زیبایی های نمایش داده شده ی هتل در عکس ها را می گیرد و الباقی کارها و بررسی ها را کنار می گذارند و رزرو خود را انجام می دهند! نمی گوییم که عکس ها را کنار بگذارید و اصلا نگاهشان نکنید اتفاقا برعکس، عکس هایی که از زوایای مختلف یک هتل چه در سایت خود هتل و یا در سایت های نقد و بررسی آن ها می گذارند؛ اطلاعات خوبی را به شما می دهند.

اما، تصمیم نهایی خود را باید تحت تاثیر بررسی کامل شرح خدمات و امکانات هتل مورد نظرتان اعمال کنید.

نوع اتاق های یک هتل

با توجه به تعداد نفراتی که با شما در این سفر همراه هستند، یکی دیگر از نکات مهم برای رزرو هتل که می تواند بر روی تصمیم شما بسیار تاثیرگذار باشد این است که اتاق های هتلی که شما برای اقامت می خواهید رزرو کنید، برای اقامت چند نفر در نظر گرفته و تجهیز شده اند؟ این که شما دوستانه، خانوادگی و یا حتی به قصد کار و تجارت می خواهید به جایی سفر کنید بسیار بر روی اتاقی که می خواهید رزرو نمایید تاثیر گذار است.

به طور مثال کسانی که قصد سفر به جایی را دارند و هدفشان از این سفر تجاری است، برایشان مهم است که اتاقشان میز کار، اینترنت پر سرعت WIFI و یا حتی لپ تاب و سیم شارژر داشته باشد.

در برخی از هتل ها اتاق ها تنها برای اقامت ۲ نفر مجهز شده اند و در برخی از هتل های دیگر، امکان اقامت یک کودک با امکانات مناسب و یا اضافه شدن تعداد نفرات بیشتر هم وجود دارد.

پذیرایی هتل چگونه است؟

در قسمت شرح خدمات معمولا به این قسمت حتما دقت کنید که خدمات پذیرایی هتلی که دارید آن را بررسی می کنید، چگونه است؟

آیا خدمات در این هتل رایگان است و یا نه، برای بیشتر خدمات باید هزینه ی اضافی بپردازید؟ پذیرایی هتل ها و شرح آن ها یکی از نکات مهم برای رزرو هتل هستند که رابطه ی بسیار مستقمی با میزان هزینه ای که شما در نظر گرفتید، دارند.

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *