وبلاگ

سفر به چند کشور ارزان

سفر به چند کشور ارزان .این روزها و با توجه به وضعیت گرانی ارز و دلار، سفر به خارج از ایران برای بسیاری از ایرانیان پر از اما اگر است. چرا که بسیاری از مسافران بر این باورند که سفر خارجی هزینه های غیر قابل کنترل زیادی به بار می آورد. و هر طور حساب کنیم اصلا به صرفه و اقتصادی نیست و حتی صحبت از ارزان ترین کشور برای مسافرت ایرانیان کاملا بیهوده است!

 هر چقدر که سفر به شهرهای زیبای کشورمان برای مسافران جذاب باشد باز هم جای سفر خارجی را نمی گیرد .چرا که لذت گشت و گذار در خارج از مرزهای کشور عزیزمان و آشنا شدن با فرهنگ و آداب و رسومی که تا قبل از سفر به آن کشور برای مسافران غریب بوده به نظر بسیار جذاب و هیجان انگیز می آید. در این مقاله ارزان ترین کشور برای مسافرت ایرانیان را به شما معرفی می کنیم .تا دید شما را نسبت به سفر ارزان در خارج از مرزهای کشور تغییر دهیم.

هندوستان

هند یکی از کشورهایی است که برای ایرانیان همیشه جذاب بوده. این کشور با آداب و رسوم و فرهنگ عجیب و خاصی که دارد ایرانی های زیادی را برای سفر به آنجا ترغیب کرده .چرا که ایرانی ها شیفته این کشور با آداب و رسوم جذاب و سنتی منحصر به هندوستان هستند.

سفر به هندوستان یکی از ارزان ترین سفرهای خارجی برای ایرانیان به حساب می آید .گر شما به این کشور سفر کنید نگرانی از بابت هزینه های جانبی سفر نخواهید داشت. اگر بد غذا نباشید حتما با ارزان ترین هزینه می توانید شکم خود را سیر کنید .وغذاهای جذاب هندی را تست کنید. برای جای خواب و محل اقامت هم می توانید به مسافرخانه های ارزان قیمت در شهر بروید.

 تفلیس گرجستان

مقصدی در همسایگی ایران.در سال های اخیر سفر به گرجستان برای بسیاری از ایرانیان یک مقصد هیجان انگیز به حساب می آید . این کشور نیز در لیست کشورهایی قرار می گیرد که مسافران می توانند بدون دریافت ویزا به آن سفر کنند .و تجربه دلپذیری از سفر خارجی برای خود به ارمغان بیاورند.

 ترکیه

ایرانی پسند ترین کشور همسایه.حتما شما هم در اطراف خود مسافران زیادی را دیده اید که به ترکیه سفر کرده اند .و تجربه این سفر را به شما هم پیشنهاد می کنند. سفر به ترکیه، این مقصد جذاب و دوست داشتنی به دلیل دو شهر پر گردشگر و پر از جاذبه استانبول و آنکارا همیشه برای مسافران هیجان انگیز است.

 ارمنستان

ارزان ترین سفر خارجی زمینی.به برخی از شهرهای ارزان و جذاب جهان هنوز هم توجه نمی شود .یکی از این مقصدهای هیجان انگیز کشور ارمنستان و شهر ایروان است .که یکی از آرام ترین و جذاب ترین مقاصد دنیا برای سفری آرام و بی دردسر به جساب می آید.

اگر شما بخواهید با اتوبوس به ایروان سفر کنید باید در نظر داشته باشید که بیش از ۲۴ ساعت مسیر را باید در اتوبوس طی کنید. اما تجربه سفر با اتوبوس می تواند یکی از شگفت انگیز ترین اتفاقات باشد که شما در سفرهای خود خواهید داشت. بعلاوه اینکه شما با سفر با اتوبوس می توانید از درصد قابل توجهی از هزینه های خود بکاهید.

  بلغارستان

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *