مجله گردشگری

دریاچه گرین،‏دریاچه ای جادویی در اتریش که در فصل زمستان ناپدید می شود!

پدیده‌های عجیب و غریب طبیعی زیادی در گوشه گوشه این دنیا اتفاق می‌افتد. یکی از این پدیده‌ها در کشور اتریش است. یکی از زیباترین مسیرهای پیاده‌روی در این کشور دریاچه‌ای با عمق ۱۰ متر است. البته این اتفاق فقط در نیمی از سال می‌افتد و در نیم دیگر اوضاع به حالت عادی در می‌آید. اسم این دریاچه، دریاچه گرین در اتریش است. با ایکا هتل همراه باشید تا ببینیم این دریاچه جادویی دقیقا کجاست و چه اتفاقی در آن می‌افتد.

دریاچه گرین در اتریش (Green Lake)

این دریاچه در یکی از مناطق کوهستانی و جنگلی اتریش به نام Styria و در دامنه کوه‌ها واقع شده است. و یکی از غیر عادی ترین پدیده‌های طبیعی جهان محسوب می‌شود. در طول زمستان و ماه‌های سرد سال این دریاچه کاملا خشک می‌شود و به یک پارک معمولی تبدیل می‌شود و مردم این منطقه برای جدایی از شلوغی‌ها و هرج و مرج‌های شهر و تمدد اعصاب به آن پناه می‌برند.

اما همین که دمای هوا کمی بیشتر می‌شود، برف‌هایی که روی کوه‌ها وجود دارد، کم کم آب می‌شوند و آب آن‌ها به پایین کوه می‌رود. و دریاچه شفاف و زیبای گرین را تشکیل می‌دهد.

در فصل تابستان عمق دریاچه گرین در اتریش از ۱ تا ۲ متر شروع می‌شود و در جاهایی به ۱۰ متر هم می‌رسد. و در ماه ژوئن به بیشترین سطح خود می‌رسد و به محلی برای غواصی و شنا‌کردن تبدیل می‌شود.

برای خیلی از افراد هم جالب است بدانند که پارکی که زیر آب می‌رود دقیقا چه شکلی است و به همین دلیل گردشگری این منطقه به اوج خود می رسد.

"<yoastmark

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

چه کارهایی در دریاچه گرین در اتریش می توانیم انجام دهیم؟

غواصی یکی از تفریحات جذاب در این دریاچه  است. علاوه بر غواصی گردشگران و ماجراجویان علاقه زیادی به ماهی‌گیری و شنا کردن و نشستن روی صندلی در زیر آب، دیدن درخت‌ها، پل‌ها و هر آنچه که متعلق به خشکی است و به زیر آب رفته، دارند.
پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به تصاویر دریاچه گرین در اتریش بیندازید، شاید دریاچه گرین تنها دلیل سفر گردشگران به اتریش نباشد اما مطمئنا یکی از دلایل اصلی است.

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *