اخبار

انتخاب هتل‌های فرودگاهی توسط لوفت‌هانزا برای اقامت خدمه پرواز

مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات اعلام کرد
انتخاب هتل های فرودگاهی توسط لوفت هانزا برای اقامت خدمه پرواز

دنیای اقتصاد: مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات اعلام کرد:برای نخستین بار شرکت هواپیمایی لوفت هانزا از بین سه هتل برتر پنج ستاره در تهران ، پس از دوماه بازرسی تخصصی، هتل های فرودگاهی را برای اقامت کروی پروازی خود برگزید.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، سمانه یوسفی گفت:با انعقاد قرار داد بین شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، از این پس شرکت مذکور برای اقامت کروی پروازی خود از هتل های فرودگاهی استفاده می کند.

وی افزود:همچنین هتل های فرودگاهی به دلیل رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در خصوص مقابله با کرونا و همچنین انجام تبلیغات مفید و موثر در ایام نوروزامسال نسبت به سال گذشته،مورد استقبال چشمگیر مسافران فرودگاه امام خمینی(ره) قرار گرفت.

یوسفی ادامه داد: مسافران پرواز فرودگاه امام(ره) با وجود تعداد پایین پروازها، نوروز امسال هتل های فرودگاهی را به عنوان مکانی برای حفظ آرامش و دارا بودن امنیت برای گذراندن ساعات قبل یا بعد از پرواز خود انتخاب کردند که این موضوع منجر به افزایش ضریب اشغال هتل نسبت به نوروز سال گذشته شد.

وی تصیح کرد: هتل های فرودگاهی به علت نزدیکی به درگاه خروجی کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی در سطوح مطلوب ،مکان مناسب برای ورود مسافر به حساب می آید.بنابراین وفور رفت وآمدها نشان دهنده جریان خون تازه در ضریب اشغال هتل های فرودگاهی است.

یوسفی افزود: شرکت آریا زیگورات علاوه بر لوفت هانزا با چند شرکت دیگر هواپیمایی معتبر نیز مزاکره کرده که این شرکت نیز به دلیل نزدیک بودن هتل های ” ایبیس” و “نووتل” به فرودگاه بین المللی امام (ره)، هتل های فرودگاهی را برای اقامت کروی پروازی خود انتخاب کرده یا درحال برنامه ریزی در این زمینه هستند.

وی گفت: با برگزاری جلسات مستمر با مسوولان شهر فرودگاهی با هم افزایی (سینرژی) به وجود آمده، تبلیغات محیطی پیرمون هتل و در پایانه اصلی فرودگاه بین المللی امام (ره) به هتل آمده بودند، اذعان داشتند که تبلیغات صورت گرفته پیرامون فرودگاه در انتخاب این هتل موثر بوده است.

شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات وابسته به شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی گردشگری ایران (سمگا) از زیر مجموعه های گروه مالی گردشگری است.

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *