وبلاگ

اقامت در هتل عباسی اصفهان؛ سفری در تاریخ

شهر اصفهان با دارا بودن صدها اثر تاریخی وگردشگری، یکی از زیباترین شهر های ایران است. اصفهان جاذبه های گردشگری فراوانی دارد یکی از این جاذبه های گردشگری هتل عباسی است.

ساللانه گردشگران خارجی بسیاری برای دیدن این جاذبه های گردشگری به ایران سفر می کنند تا به اصفهان بروند. در ادامه ی این مطلب به معرفی یکی از محبوب ترین هتل های اصفهان با نام هتل عباسی میپردازیم، با ikahotel.com همراه باشید تا با تاریخچه و امکانات هتل پنج ستاره تاریخی و مجلل عباسی اصفهان بیشتر آشنا شوید.

هتل عباسی اصفهان یکی از زیباترین و مجلل‌ترین هتل‌های پنج‌ستاره این شهر است. این هتل که در خیابان چهارباغ قرار گرفته و از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار است.

این هتل زیبا در قلب بافت تاریخی شهر واقع شده و به بسیاری از جاذبه‌های گردشگری و مراکز تجاری اصفهان نظیر میدان نقش‌جهان نزدیک است.

با انتخاب هتل عباسی می‌توانید از اقامت در یکی از باشکوه‌ترین آثار معماری صفویه لذت ببرید. قدمت این هتل تاریخی به بیش از 300 سال پیش برمیگردد.

درباره هتل عباسی اصفهان

این هتل پنج ستاره، هتلی تاریخی و در عین حال لوکس است که در قدیم الایام کاربرد کاروانسرا داشته است که با حفظ بافت تاریخی بنا یکی از کهن ترین هتل های ایران و جهان می باشد.

در ساخت این هتل از معماری دوران صفوی الهام گرفته شده است. از آنجاییکه این مکان در بافت تاریخی شهر اصفهان قرار گرفته، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

همچنین این هتل تاریخی خود یکی از جاذبه های توریستی ایران محسوب می شود. این هتل در دوران صفویان به دستور شاه سلطان حسین ساخته شد و از بدو ساخت به عنوان کاروانسرا بنا نهاده شد.

معماری و دکوراسیون داخلی هتل عباسی

اتاق‌ها دورتا دور حیاط بزرگ هتل و حوض فیروزه‌ای‌اش قرار گرفته‌اند و رو به حیاط تراس و پنجره دارند. هر اتاق این هتل معماری و ویژگی منحصر به فرد خود را دارد.

مهمانسرای عباسی ۲۲۴ اتاق، سوئیت و آپارتمان دارد.

همچنین دارای چندین رستوران و تالار که هرکدام با ویژگی‌های خاصشان از دیگری متمایز است، می باشد.

مثلاً یکی از رستوران‌ها روی بام هتل واقع شده و چشم‌اندازی وسیع به بافت قدیمی اصفهان را برای شما فراهم می‌آورد.

هتل عباسی اصفهان
هتل عباسی اصفهان

مزایای اقامت در هتل عباسی

از مزایای اقامت در این هتل می توان به قرار گرفتن در قلب شهر، اشراف به اکثر جاذبه های تاریخی شهر اصفهان، مجهز بودن به بهترین خدمات و امکانات رفاهی نام برد.

این هتل همچنین میزبان مهمانان عالی رتبه سیاسی و شخصیت های بین المللی است.

برای آشنایی با مکان های گردشگری ایران و جهان اینجا کلیک کنید.

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *