مجله گردشگری

آشنایی با هتل کوه جادویی در شیلی

در سرار دنیا ساختمان های شگفت انگیز و عجیب زیادی وجود دارند،اما هتل Montana Magica در شیلی، را باید یکی از عجیب ترین آنها دانست.هتل کوه جادویی در مرکز یک جنگل ۱۲۰۰۰۰ هکتاری واقع شده و به شکل یک آتشفشان ساخته شده است، البته به جای گدازه های آتش،آب از آن فوران می کند و از طرفین ساختمان که پوشیده از گیاهان سبز است، به پایین می ریزد.

آشنایی با هتل کوه جادویی در شیلی

هتل کوه جادویی در شیلی یکی از عجیب ترین هتل‌های روی کره زمین است چرا که مسافران زندگی درون یک آتشفشان را تجربه می‌کنند.

این هتل به صورت یک آتشفشان زیبا طراحی شده و به جای‌گدازه، آب از آن خارج می‌شود و بر روی دیواره سنگی و پنجره‌های هتل سرازیر می‌شود.آنچه که واقعا این هتل را جادویی ساخته است موقعیت مکانی آن است که در منطقه طبیعی و گردشگری هویلو هویلو و در جهان طبیعی قرار دارد.

این هتل جادویی از سنگ و چوب محلی ساخته شده است و راه‌ پله‌های مارپیچی سنگی و چوبی همانند دیوارهای چوبی و مبلمان تنها برخی از دکوراسیون طبیعی هستند که شما در داخل و اطراف هتل مشاهده می‌کنید.

این هتل 13 اتاق لوکس دارد که همگی با امکانات مدرن و پنجره‌های بزرگ به جنگل و حیات وحش خارج از هتل شامل توکان، ایگونا، یوزپلنگ آمریکایی و مارمولک مشرف هستند.هریک از این اتاق‌ها به اسم گونه‌های مختلف پرندگان محلی نام‌گذاری شده‌اند.

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

خارج از اتاق‌ها، خدمات خاصی برای مهمانان فرهم شده است.هتل ، رستورانی جذاب دارد که طیف گسترده ای از انواع خوراک ها را فراهم می آورد .کافه رستوران Darwin Tavern انواع نوشیدنی ها را برایتان سرو می کند و تنقلات خوشمزه ای هم دارد .علاوه بر این ،هر روز صبحانه در اتاق خوابتان سرو می شود و در کل پذیرایی خوبی را به عمل آورند .

وان‌های گرم ساخته شده از تنه عظیم درختان و مشرف به جنگل یکی از جاذبه‌های توریستی بزرگ این هتل به شمار می‌رود.

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *