مجله گردشگری

آشنایی با خوشمزه ترین ساندویج های فرانسوی

ساندویج فرانسوی یکی از غذاهای خوشمزه فرانسه است . فرانسه فرهنگ غذایی باشکوه و صد ساله ای دارد که بلند آوازه ترین نوع در دنیا در نظر گرفته شده است. با این حال، آن چه که در بسیاری از بحث های مربوط به پخت غذاهای درجه یک از آن یاد نمی شود. به رسمیت شناختن ساندویچ های ساده اما با شکوه این کشور است.

در فرانسه یعنی کشوری که می توانید برخی از بهترین انواع ژامبون، کره و پنیر وهمچنین نان فرانسوی یا باگت که در سایه ی علاقه مندی و کار و تلاش نسل ها به عمل رسیده است را پیدا کنید. شکل جهانی نان و نحوه پر کردن آن شکل منحصر به فردی دارد.با این حال در این مطلب از ایکا هتل قصد داریم برخی از معروف ترین ساندویج های فرانسوی را به شما معرفی کنیم.

معروف ترین ساندویج های  فرانسوی

ساندویج کره ژامبون

ما به سادگی این کار را شروع می کنیم. چون شهرت آشپزی فرانسوی در این است که وقتی مواد اولیه غذا کامل است، ساده، برازنده و کارآمد است. و بنابراین این ساندویچ متشکل از سه ماده غذایی یعنی باگت، کره و ژامبون، ساده ترین ساندویچی است که می توانید در هر دکان نانوایی پیدا کنید.

ساندویج کروک مادام

این ساندویچ کلاسیک همراه با سس بشامل که در بارهای فرانسه محبوب است. یک هنرنمایی کامل برای نشان دادن معجزه ای است که تخم مرغ فرانسوی نام دارد.

ساندویج Pan Bagnat

این ساندویچ کامل برای پیک نیک که مربوط به منطقه پروانس فرانسه است.با گوجه فرنگی، زیتون سیاه نیسواز، فلفل دلمه ای، ماهی کولی و تن پر می شود .و در شهرهایی مانند نیس( جایی که این مواد اولیه به شکل اعلی وجود دارند ) به عنوان غذای لقمه ای سرو می شود.

ساندویجی در رستوران Chez Alain Miam Miam

در گفتگو با خیلی ها برای انتخاب بهترین ساندویچ ها در فرانسه نه در کل دنیا، ساندویچ های معروف سفارشی و طبق دستور مشتری، در غرفه ای واقع در قدیمی ترین بازار سرپوشیده پاریس یعنی Marché des Enfants Rouges سرو می شود. خلاقیت های ساده سرآشپز “آلن روسل” مانند سرو غذا روی نان تازه پخته شده، از زمان افتتاح این رستوران در سال 2005، باعث جذب صف های طولانی و چند ساعته مردم برای خرید این ساندویچ ها بوده است.در این رستوران شما خودتان نوع پنیر(کومته یا کانتل ) و مواد میانی را انتخاب می کنید و یک ساندیچ عالی نوش جان می کنید.

ساندویج فلافل

شما می توانید فلافل های عالی در سراسر فرانسه پیدا کنید. اما از یک نوع فلافل که روی نان پیتای خانگی پف کرده و در رستوران L’As du Fallafel واقع در محله لومری پاریس سرو می شود، نمی توان گذشت. به جای اینکه در صف های طولانی خرید خسته و مایوس شوید. افتخار کنید که در مکان درست و مناسبی هستید.

ساندویج مرکس ( سوسیس تند تهیه شده از گوشت تازه گوساله یا گاو )

سوسیس فلفلی از گوشت بره مربوط به شمال افریقا تبدیل به خوراکی ملی در فرانسه شده است . وقتی روی سیخ در حال جلز ولز هستند بو وعطرشان فضای بازار موجود در فضای آزاد را پر می کند. در ضمن، چاشنی سیب زمینی سرخ شده داخل این ساندویچ هیچوقت ایده بدی نیست.

ساندویج سوسیس( سوسیس فرانسوی از گوشت و سیر )

وقتی صحبت از سوسیس باشد، سفر به فرانسه بدون خوردن میان وعده ها، خوراک ها و سوسیس خشک هنگام گردش شبانه کامل نمی شود. یک نان باگت ساده پر شده با کره و ورقه نازکی از سوسیسون انتظار مار را برآورده می کند .اما می توانید به عنوان گزینه ای دیگر، ساندویچ چاشنی دار شده با خیار شور و خردل هم بخورید.

ساندویج پنیر و گوشت در نان کروسان

اگر بهترین خمیر نان های صبحانه هم با پنیر و گوشت عمل بیایند، عالی می شوند.

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

No comments yet! You will be the first one to comment.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *